Header Ads

Önizleme

99 yıllık garanti süresiyle mutfaklarınızda

Reklam

1973’ten günümüze mutfakların vazgeçilmezi olan Emsan, özel tasarım “Nostalji Tencere Seti” ile mutfaklarınızda nostalji rüzgarı estiriyor. Lezzeti 3’le çarpan, Tri-Ply teknolojisiyle 99 yıllık garantiyi birleştiren Emsan Nostalji seti, mutfaklarınızın uzun yıllar baş tacı olacak.

Eşsiz tasarımları kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Emsan, “Nostalji Tencere Seti” ile yörenizin yemeklerini mutfağınıza taşıyor. Eski dövme bakır tencerelerin modern havasını üzerinde taşıyan Emsan nostalji tencere setiyle yapılan yemekler, yemeklerinize fırında pişen yemeklerin lezzetini veriyor. Ürünlerinde kaliteyi, işlevselliği ve şıklığı birarada sunan Emsan, 99 yıllık garanti süresiyle de kullanıcısına uzun yıllar sağlıklı kullanım imkanı sunuyor.

EMSAN lezzeti 3’le çarptı
Emsan, Nostalji tencere setinde yepyeni bir özellik de sunuyor. Tri-Ply teknolojisiyle Emsan nostalji tencerelerinin tüm yüzeyleri 3 farklı katmadan oluşuyor. İlk katman paslanmaz çelik dış yüzey, orta katman alüminyum ve en iç yüzey yine paslanmaz çelikten oluşuyor. Bu sayede tencerelerinizin kullanım ömrü uzarken tüm yüzeylere eşit dağılan ısı sayesinde yemekleriniz de çok daha kolay pişiyor.

Lezzeti üçle çarpan bu teknolojinin yanı sıra Emsan nostalji tencerelerinin tabanı da 5 farklı katmandan oluşturuldu. Alüminyum ara katmanı ile ısı performansı hızlı ve eşit yayılırken, her türlü ocakta rahatlıkla yemek pişirebilir ve yemeklerinizde en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Ayrıca Emsan nostalji tencerelerinin içinde yer alan hacim ve seviye göstergesi de, kadınların mutfaklarındaki bir numaralı yardımcısı.

Farklı tasarımıyla dövme bakır tencereleri andıran 7 parça “Emsan Nostalji Tencere Seti”ne Emsan’ın Türkiye’nin dört bir yanındaki bayilerinden ve ayrıca İstanbul Marmara Forum AVM’den, Bursa Carrefoursa’daki ve Süleymaniye’deki mağazasından ulaşılabilirsiniz

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.