Header Ads

Önizleme

Bosch küçük ev aletleri iş başında

Reklam

Kurt gibi acıkan çocuklar ve keyfine düşkün aileler için Bosch’tan jet gibi bir ekip: Toastexx tost makinesi, katı meyve sıkacağı ve Teaxx One Touch çay makinesi


Duydunuz okul zilinin sesini, dersler ve koşturmaca başladı bile... Bu yıl da, gerek çocuklarınızı gerekse ebeveyn olarak sizleri, son derece yoğun bir tempo bekliyor. Çocuklara okula gitmeden önce sıkı bir kahvaltı, okul dönüşünde hem pratik hem leziz hem de doyurucu yiyecekler hazırlamak şart. Bu kadar telaş ve yorgunluk içinde bir keyif çayı sizin de hakkınız! Bunca hazırlığı hem de hızlı bir şekilde kim yapacak? Merak etmeyin, “yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünü değil, geleceğimizi de iyileştiren ürünler sunan Bosch, zinde, sağlıklı ve enerjik bir eğitim – öğretim yılı için jet gibi ekibi ile her zaman yanınızda. Bosch küçük ev aletleri sayesinde okul boyunca her öğün, çocuğunuz ve sizin için farklı birer lezzet şölenine dönüşsün!  

Bosch Toastexx ile çocuklara sağlıklı ve pratik lezzetler hazırlamak çok kolay
Bosch Toastexx tost makinesi, sahip olduğu ayrıcalıklı özellikleri ile kahvaltıda, ikindide, çocuklar okuldan döndüğünde, onlara, sağlıklı ve pratik sofralar kurmayı çok kolay hale getiriyor. Birçok farklı fonksiyona sahip olan Bosch Toastexx tost makinesinde, tosttan çeşitli yemeklere kadar pek çok atıştırmalık ve yiyecek hazırlanabiliyor. İki ayrı termostatı sayesinde sadece tost yapmak için değil, aynı anda hem ızgara hem de ısıtma amaçlı kullanılabiliyor. Özel kaplamalı plakalar, kolayca çıkarılıp, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. İşiniz bittiğinde ise kilidi sayesinde dikey pozisyonda saklanabiliyor ve bu sayede mutfak tezgahında yer de kaplamıyor. Ayrıca farklı fonksiyonlara sahip kırmızı renkli TFB 4402 modeli ya da antrasit renkli TFB 4431 modelinden mutfağınıza en uygun olanı seçmeniz mümkün.

Bosch katı meyve sıkacakları ile bol vitaminli ve taptaze bir kahvaltı sizi bekliyor
Her türlü sebze ve meyvenin suyunu son damlasına kadar sıkan Bosch katı meyve sıkacağında hazırlanmış bol vitaminli, taptaze meyve ve sebze suları tostun yanında harika gidiyor. 700 Watt gücü ile yüksek performans sağlayan güçlü bir motora sahip olan Bosch MES20A0 model katı meyve sıkacağı, geniş meyve ve sebze ağzı ile malzemeleri kesmeden suyunu sıkma imkanı sunuyor. Mavi – gümüş rengi ile göze çarpan Bosch MES3000 modeli, sert veya yumuşak tüm meyve ve sebzelerden mümkün olan en fazla suyun elde edilmesine olanak tanıyan iki kademeli hız ayarı ile çok ayrıcalıklı. Her iki modelin de tüm parçaları birbirinden ayrılabiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Kaymayı engelleyen lastik ayakları sarsıntısız çalışma özelliği sağlarken, otomatik posa atma işlemi meyve suyunu rafine hale getiriyor ve meyve suyu sürahisinde bulunan köpük ayrıştırıcı parça da köpüklü meyve suyu içmeyenler için ideal alternatifi yaratıyor. Her yaştan çocuklar için hem lezzetli hem sağlıklı hem de aileler için hazırlaması çok kolay.

Bosch Teaxx One Touch çay makinesi okul telaşına çay keyfi ekliyor
Çocuklar sağlıkla beslenirken, anneler, babalar, büyük anne ve büyük babalar da kendilerine Bosch Teaxx One Touch çay makinesinde sadece tek tuşa basarak, nefis bir keyif çayı demleyebiliyor. Bosch Teaxx One Touch çay makinesinin sahip olduğu tek tuş özelliği çay yapmayı çok kolay hale getiriyor. Bu tuş, “suyu kaynattım, çayı içmek için hazır” anlamına gelen bekleme pozisyonundayken, yeşil ışığı aktif oluyor. Eğer suyu soğumaya başlıyorsa, otomatik sensör sayesinde kendi kendine tekrar kaynatmaya geçiyor. Bosch Teaxx, ekstra büyük süzgeciyle daha kalabalık, sıcak tutma ve otomatik tekrar kaynatma fonksiyonuyla daha uzun, iki saat sonunda otomatik kapanma özelliğiyle de daha güvenli çay sohbetlerine fırsat veriyor. Ayrıca cam demliğe sahip, pastel yeşil/açık gri renkli TTA 3000 modeli ya da porselen demlikli, fildişi/açık gri renkli TTA 3010 modeli alternatifinden birini seçme olanağı sunuyor. Çocukları okula uğurladıktan sonra ya da onlar, sağlıkla beslenirken ailelerin çay keyfi için birebir.  

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.