Header Ads

Önizleme

Dört fırın tek bir fırında birleşiyor!

Reklam

Tasarımı ve ileri teknolojisiyle öne çıkan Hotpoint ankastre fırınlar Openspace  özelliğiyle,  fırını dört farklı bölmeye ayırıyor, farklı süre ve farklı sıcaklıkta yemek pişirme imkânı sunuyor. “High Definition” teknolojisinin sunduğu “Dual Flow Hava Sirkülasyon” sistemiyle öne çıkan 74 litrelik dev iç hacme sahip Hotpoint­ fırınlar A sınıfına göre %20 enerji tasarrufu sunuyor.

Tüketici odaklı çözümleriyle öne çıkan Hotpoint, Openspace özelliğine sahip 74 litrelik dev hacimli ankastre fırınlarıyla öne çıkıyor. Standart fırınlara kıyasla yüzde 20 daha geniş iç hacme sahip “High Definition” teknolojisiyle geliştirilen Hotpoint fırınlar, bu özel seperatör sayesinde “Ekstra Large bölme”, “Küçük bölme”, “Ana bölme” ve “Küçük+Ana bölme” olmak üzere dört ayrı fırına dönüşüyor. Böylece, tatlı ve et gibi birbirinden tamamen farklı yiyecekler, tat ve kokuları birbirine karışmadan aynı anda pişirilebiliyor.
7 yıl garantiyle tüketicilerin beğenisine sunulan Hotpoint fırınlar “Dual Flow” sistemiyle her noktada eşit pişirim sağlıyor ve A enerji sınıfına göre %20 daha az enerji harcıyor.

Indesit Company Hakkında
Indesit Company, Avrupa’nın önde gelen solo ve ankastre ev aletleri (çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak, fırın ve davlumbaz) üreticilerinden biridir. İtalya, İngiltere ve Rusya gibi büyük pazarlarda lider konumundadır. 1975 yılında kurulan ve 1987’den beri Milano Borsası’nda işlem gören Indesit Company 2011 yılında “2,8 milyar Avro” satış rakamına ulaştı. Indesit Company’nin dünya çapında 14 üretim tesisi (İtalya, Polonya, İngiltere, Rusya ve Türkiye) ve 16 bin çalışanı bulunuyor. Grubun ana markalarını Indesit, Hotpoint ve Scholtes oluşturuyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.