Header Ads

Önizleme

Franke’nin ışıklı bataryaları, suya renk verdi

Reklam

Dünyanın en büyük eviye üreticisi konumunda olan Franke, eviyelerin tamamlayıcısı şık ve fonksiyonel bataryaları ve bu alanda sunduğu geniş ürün gamı ile de farklılığını ortaya koyuyor. 

Suyun ısısına göre değişik renklerde yansımalar yaratan JustLight beyaz ışıklı ve JustColor, kırmızı mavi ışıklı bataryalar sayesinde Franke’li mutfaklarda görsel şölen yaşanıyor.

İki farklı modelden oluşan ışıklı bataryalar elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan sahip oldukları Hidroelektrik tribün sayesinde JustLight modelinde su çıkış ağzında beyaz ışık,JustColor modelinde ise sıcak su açıldığında kırmızı soğuk su açıldığında mavi ve ara ısılarda mor, lila, açık pembe, koyu pembe gibi değişik renkte yansımalar sunuyor.

Çelik örgü,esnek tesisat bağlantı boruları bulunan Franke ışıklı Just serisi bataryalar bu yönleri ile montaj kolaylığı ve evyeye üst kalitede oturma avantajı sağlıyor. Ayrıca 170° dönebilen su çıkış boruları ve spiralleri sayesinde de eviyenin her noktasına rahat ulaşım ve ergonomi sağlıyor. Tüm yıkama işlemleri bu fonksiyonlar sayesinde keyifli hale gelirken ışık yansımaları mutfaklara zerafet katıyor.

Franke ışıklı bataryalarda bulunan seramik diskli kartuş sayesinde suyun sessiz akışı sağlanırken perlatörfilitreleri sayesinde de suyun sıçramadan daha düzenli ve ekonomik akması sağlanıyor. Bu özellikleri ile Işıklı bataryalar hem ekonomik hem estetik hem de sessiz su akışı sağlayarak estetiği teknoloji ile birleştiriyor.

Franke ışıklı JustLight ve JustColor serisi bataryalar ile mutfaklar artık çok daha renkli.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.