Header Ads

Homend ile keyifli bir yaz, tatlı bir hayat…

Reklam

Yaz sıcağında hem serinlemek hem de sağlığınızı ve güzelliğinizi korumak istiyorsanız Homend ürünleri ile kolayca hazırlanabilen yaza özel tarifler, tam size göre. Homend sizi keyifli bir yaza ve tatlı bir hayata davet ediyor.

Müşterilerinin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen elektrikli ev aletleri markası Homend hem sağlıklı hem de lezzetli yaza özel tarifleri ile bu yaz da kadınların gözdesi olacak. Homend katı meyve sıkacakları ile hem sağlıklı beslenebilir hem de formunuzu koruyabilirsiniz. Homend’in farklı katı meyve sıkacağı modelleri  ile hazırlayabileceğiniz bu lezzetli ve hafif tarifler, yazın çat kapı gelen misafirlere ikram etmek için de birebir.  

Yazın mutfakta keyifli vakit geçirmenin yolu Homend’den geçer!
Yaz sıcağında mutfakta uzun saatler geçirmek istemediğinizi bilen Homend, pratik, hızlı ve kullanımı kolay meyve sıkacakları ile büyük rahatlık sağlıyor. Projuicer 2702 ve 2703 hem katı meyve sıkacağı hem de narenciye sıkacağı olarak kullanabilirken 800 W yüksek performansı ve 2 litrelik posa haznesi ile Projuicer 2701 ile pek çok sebze ve meyve parçalamadan sıkılabiliyor. İki farklı güç kademesi bulunan Homend Enerjuicer 2704 ise düşük güçte çalışırken yumuşak meyvelerin, yüksek güçte ise sert meyvelerin rahatlıkla suyunu sıkıyor. Ayrıca kauçuk ayakları ile yere sağlam basıyor, elektrik kablosunu saran özel bölümü ile mutfak tezgahını dağıtmıyor. Yazın vazgeçilmez tatlarından smoothie sizin de favoriniz ise bu yaz mutfak tezgahınızdan S3 TableBlender 4901’i eksik etmek istemeyeceksiniz.  

Homend Grilliant elektrikli ızgara ve Steamcooker buharlı pişirici ile formunuzu korumaya devam!
Çizilmez cam yüzeyi, değişik ısılara ayarlanabilen iki farklı bölmesi ve elektrik harcamalarını en aza indiren enerji sarfiyatı ile Grilliant 1401 elektrikli ızgara, sağlıklı ve düşük kalorili sofraları şenlendiriyor. Kolayca temizlenen cam yüzeyi ve paslanmaz çelikten imal edilmiş spatulası ile Homend elektrikli ızgara, yaz boyunca mangal ziyafetlerinizin vazgeçilmezi olacak. S3 Steamcooker 2401 buharlı pişirici ise 11 litrelik pişirme kapasitesi ve 7 farklı programı ile sağlıklı bir yaşamın gerektirdiği hafif ve sağlıklı yiyecekler tüketme alışkanlığından taviz vermeden lezzetli iftar sofraları hazırlama konusunda en büyük yardımcınız.
Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.