Header Ads

İtalyan klasiği eylül ayına özel indirimiyle Özsüt’te!

Reklam

Özsüt, eylül ayına bir İtalyan klasiğiyle “merhaba” diyor. 

Ayın ürünleri arasında yer alan Tiramisu sadece 42 TL’den satışa sunulurken; eylül ayının kahvesi olarak ise nane ferahlığı taşıyan Kawa-Mint 5,90 TL’ye meraklılarıyla buluşuyor.

İstanbul Özsüt, eylül ayında da leziz seçenekleri en uygun şekilde sunmaya devam ediyor. Yaza veda ederken Özsüt’ün seçtiği tatlı ve kahveler, indirimli fiyatlarıyla tam bir sonbahar keyfi yaşatıyor.

 Bu ayın pastası, lezzetiyle tüm dünyada severek tüketilen “Tiramisu”. Bir İtalyan klasiği olan Tiramisu’nun Özsüt ustalığıyla hazırlanan yorumu bu aya özel olarak sadece 42 TL’den tatlı tutkunlarıyla buluşuyor.

Kahveli şurup ile ıslatılmış sade kek, orijinal mascarpone peyniri ile hazırlanan krema, kakao ve fildişi çikolatadan yapılan Tiramisu, verilen sonbahar molalarının en lezzetli eşlikçisi olacak.

 Eylül ayının kahvesi ise nanenin leziz aromasını yansıtan “Kawa-Mint”. Smoothie şeklinde hazırlanan Caffé Latté keyfine nane ve buz ferahlığının eklenmesiyle meydana getirilen Kawa-Mint, eylül ayı boyunca Özsüt mağazalarında 5,90 TL’den sunuluyor.

 “Tam bir keyif yaşamak istiyorum!” diyenler için ise eylül ayının pastasına Ethiopian Mocha Sidamo Filtre Kahve eşlik ediyor. 1 dilim pasta ve 1 fincan kahve sadece 12,25 TL’ye Özsüt’te meraklılarını bekliyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.