Header Ads

Önizleme

Kahve severlere Quimbia Colombia sürprizi

Reklam

Tchibo, And Dağları’nın eteklerindeki Quindio Vadisi’nde yetişen ve tek tek elle toplanan kahve çekirdeklerinden hazırlanan Quimbaya Colombia kapsüllerini 15 Ağustos’tan itibaren satışa sunuyor.

Quindio Vadisi’nin yerel tat ve aromalarını kahve severlere ulaştıran Quimbaya Colombia aynı zamanda Rainforest Alliance™ Sertifikası’na da sahip.

Colombia kapsülleri sınırlı sayıda
Dünyanın önde gelen kahve üreticilerinden Tchibo, Ağustos ayında kahve severlere sürprizlerini sürdürüyor. Daha önce Cafissimo ve kahve kapsüllerinde çeşitli hediye ve kampanyalar sunan Tchibo, 15 Ağustos’tan itibaren And Dağları’nın eteklerindeki Quindio Vadisi’nde yetişen ve tek tek elle toplanarak hasat edilen Quimbaya Colombia kapsüllerini sınırlı sayıda satışa sunuyor.

Küçük aile çiftliklerinde geleneklere göre yetiştirilerek işlenen çekirdekler Arabica türünün nadir tatlarından birini oluşturuyor. Vadinin kendine has doğal ortamı, Quimbaya gelenekleri ve özel kavurma yöntemiyle birlikte Quimbaya Colombia, hafif taze meyve aromalarına sahip bir espresso lezzeti veriyor. Sınırlı stoklarla satışa çıkacak özel espresso lezzeti 15 Ağustos’tan itibaren Tchibo.com.tr’de, 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında ve tüm Tchibo mağazalarında yerini alacak.

Tchibo özel lezzetleri korumak için çalışıyor
Tchibo’nun Grand Classê kahvelerinde, yetiştikleri bölge, yetiştirme ya da işleme teknikleriyle diğerlerinden ayrılan eşsiz özelliklere sahip Arabica türündeki çekirdekler kullanılıyor. Arabica çekirdekleri dünyanın en kaliteli kahve çekirdeği türü olarak kabul ediliyor.

Tchibo bu özel lezzetleri korumak için kahvenin doğduğu ülkelerdeki insanların ve doğanın koşullarını uzun vadede iyileştirmek amacıyla uluslararası üne sahip, bağımsız çevre koruma ajansı Rainforest Alliance ile işbirliği yapıyor. Tchibo kahve uzmanları tarafından Quimbaya Colombia için titizlikle seçilen kahve çekirdeklerinin %100’ü Rainforest Alliance™ Sertifikalı çiftliklerden geliyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.