Header Ads

Mutfaklara Çok Güçlü, Hızlı, Şık ve Becerikli Bir Yardımcı

Reklam

Yeniliklerin öncüsü Tefal, mutfak işlerini keyifli ve pratik hale getiren yepyeni bir ürünle yine fark yaratıyor. 

“Tefal Smart Pro Silver Multi Blender Set”
Metalik bronz rengi, 700 Watt gücü, turbo fonksiyonu, 1,5 litrelik geniş haznesi, metal blender ayağı ve paslanmaz çelik mikser uçlarıyla mutfaklardaki en büyük yardımcınız olacak Tefal Smart Pro Silver Multi Blender Set ile yumurta çırpabilir, mayonez, çorba ve sos hazırlayabilir, aynı zamanda rendeleme ve dilimleme aparatlarıyla da sebze ve meyve salataları hazırlayabilirsiniz.

Tefal Smart ailesinin en yeni ürünü Smart Pro Silver Multi Blender Set, mutfaklara şıklık ve pratiklik getiriyor. Benzersiz Tefal teknolojisiyle geliştirilen Smart Pro Silver Multi Blender Set, üstün fonksiyonları, ergonomik yapısı ve şık tasarımıyla mutfaklardaki en becerikli yardımcı olacak.

Tefal Smart Pro Silver Multi Blender Set, 700 Watt gücü, turbo fonksiyonu, 1,5 litrelik haznesi, 900 ml karıştırma haznesi, metal blender ayağı, paslanmaz çelik mikser uçları, rendeleme, dilimleme ve doğrama
aparatları ile her türlü çırpma ve karıştırma işlemini mükemmel bir performans ile gerçekleştiriyor.

Metalik bronz rengiyle şık bir tasarıma sahip olan Tefal Smart Pro Silver Multi Blender Set ile birbirinden farklı lezzetleri kolayca ve hızlı bir şekilde yapmanız mümkün. Mutfaktaki hızlı ve güçlü yeni yardımcınız
ile yumurta çırpabilir, mayonez, çorba ve sos hazırlayabilir, aynı zamanda rendeleme ve dilimleme aparatlarıyla da sebze ve meyve salataları hazırlayarak sofralarınıza renk ve lezzet katabilirsiniz.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.