Header Ads

Mutfaklarda Pırlanta Esintisi

Reklam

Zarif tasarımlarıyla hayata renk katan, üstün teknolojisiyle hayatı kolaylaştıran De’Longhi’nin sunduğu Brillante Serisi, ekmek kızartma makinesi ve Brillante su ısıtıcısı, pırlanta zarafetiyle mutfakların havasını değiştiriyor.

En son teknolojinin, zarif İtalyan çizgisiyle buluştuğu Brillante serisi mutfaklara şıklık katarken, marifetli ellerle buluşunca kahvaltıları daha da keyifli hale getiriyor. Brillante serisi olarak sunulan ekmek kızartma makinesi ve su ısıtıcısı, üstün işlevlerinin yanısıra zarif görünüşüyle de göz zevkinize hitap ediyor.

Bir mücevher gibi özenle ve tasarım uzmanları tarafından geliştirilmiş olan Brillante CTJ 2003 ekmek kızartma makinesi, pratikliği ve güvenliği ön planda tutarak kullanıcı dostu  özelliği ile fark yaratıyor. Ekstra yükseltme pozisyonu, küçük dilimleri kolayca çıkarmayı sağlarken, çıkarılabilir kırıntı tepsisi ile rahat temizleme olanağı da sunuyor.

De’Longhi Brillante KBJ 2001 BK su ısıtıcısı ise serinin diğer nadide ürünü. Bir tasarım harikası olan Brillante KBJ 2001 BK su ısıtıcı, 1.7 litrelik suyu kısa sürede ısıtırken, 360 derece dönen alt tabanı ile kordonundan ayrı kullanılabilen üst bölmesiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Su kaynadığında otomatik kapanma, termal kapanma, tabandan ayrıldığında otomatik kapanma özellikleri ile 3 seviyeli güvenlik emniyeti sunan De’Longhi Brillante, su ısıtmayı daha da güvenli hale geliyor. Çıkarılabilir ve yıkanabilir kireç önleyici filtre, kablo muhafaza yeri, kaymaz ayaklık, gizli paslanmaz çelik taban ve kullanışlı tasarımıyla mutfak yaşamını kolaylaştırıyor.

Brillante CTJ 2003 Ekmek Kızartma Makinesi ve KBJ 2001 BK Su Isıtıcı, pratik kullanım özellikleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlarken, zevkli ve modern dış görünümleri ile annelerin kıymetli mutfaklarına ayrı bir hava katacak.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.