Header Ads

Samsung Smart Bar ile Buz gibi İçeceklerinize Ulaşmak

Reklam

Yaz Aylarının Sıcak Günlerinde Samsung Smart Bar ile Buz gibi İçeceklerinize Ulaşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Samsung’un yepyeni Smart Barlı buzdolapları yaz aylarının yoğun sıcak günlerinde ev hanımlarına ekstra rahatlık sağlıyor

İSTANBUL – Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin lider ismi Samsung, ev hanımlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hem akıllı hem de tasarruf sağlayan buzdolaplarını geliştirmeye devam ediyor.

Samsung’un Smart Bar’lı Buzdolapları; yenilikçi, ön taraftan açılıp kapanan ve içeceklerinizi tüm dolap kapısını açmadan pratik bir şekilde alabilmek için tasarlanmış içecek bölmesi ile yepyeni bir konsept sunuyor. Ev hanımlarının hayatı Smart bar içecek istasyonu ile daha da kolaylaşıyor.

Önden açılıp kapanan Smart Bar sayesinde anneler çocuklarının sağlığına uygun içecekleri buraya yerleştirebiliyor gün içinde çocuklar kendileri için özenle seçilen içecekleri buradan kolaylıkla alabiliyor.

Mutfak içindeki trafiğin arttığı yaz aylarında Smart Bar’ın önden açılır kapanır içecek istasyonu sayesinde, buzdolabının kapısı daha az açılıp kapanıyor ve bu sayede A+ enerji performansına sahip Samsung Smart Bar buzdolapları, sağladığı düşük enerji tüketimi ile ev ekonomisine katkı sağlıyor.


Smart Freezer ile Tek Tuşla Buzluğu Buzdolabına Çevirin
Smart Freezer özelliği ile tek tuşla dolabın dondurucu kısmını, buzdolabının normal kullanım alanına çevirmek mümkün. Böylece dolaba sığmayan fazla yiyecekleri nereye saklayacağım derdi ortadan kalkıyor ve yiyecekler için 100 litre daha fazla saklama alanı yaratılıyor.
Smart Freezer özelliği ile hem yiyecekler saklanıyor hem de önemli derecede enerji tasarrufu sağlanıyor. Dondurucuyu kapattığınızda, buzdolabınız %25 daha az enerji kullanırken; tamamını soğutucu olarak kullandığınızda, buzdolabınız %20 daha az enerji tüketir.

Multiflow özelliği ile herşey ilk günkü gibi taze
Multiflow özelliği yiyeceklerin ilk günkü gibi taze ve lezzetli kalmasını sağlıyor. Multi Flow teknolojisi buzdolabının içerisinde yer alan soğuk hava sirkülasyonunu maksimize ediyor.

Fresh Room ile Daha Uzun Süre Tazelik
Fresh Room yaklaşık -2 ile +2 derece ile buzdolabının diğer bölümlerine göre daha düşük sıcaklığa sahip oldugu için et, tavuk, balık gibi hassas gıdaların tazeliği daha uzun süre korunarak bu bölümde saklanabiliyor. Aynı zamanda dondurucu kısmında bulunan ve çözülmesi istenen gıdalar, bu bölme içinde yavaş yavaş çözdürülebiliyor.

Şık Tasarım ve Rahat Kullanım
Türk kadınının rahat kullanımına göre tasarlanmıs? iç yapısı temiz ve düzenli bir görünüm sunarken, kapakta kullanılan gizli kapak kolu da bu sade gürünümü destekliyor.
Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.