Header Ads

Tüm anne ve çocukları mutfakta buluşuyor

Reklam

Her hafta değişen temalarıyla farklı ürünler sunan Tchibo, “Neşeli Mutfaklar” temasıyla anne ve çocuklara renkli ve neşeli bir mutfak keyfi sunuyor. 

444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı, Tchibo.com.tr ve tüm Tchibo mağazalarından ulaşılabilecek tema ürünleri 4 Temmuz tarihinden itibaren satışta.

Tchibo’nun “Neşeli Mutfaklar” temasıyla mutfaklara neşe saçan koleksiyonunda, yemek yapmak için gerekli tüm ürünlerin yanı sıra kullanışlı ve eğlenceli tasarımlarla tüm Tchibo severlere son derece keyifli bir mutfak vaad ediliyor. Annelerin olduğu kadar çocukların da ilgisini çekecek “Neşeli Mutfaklar” teması tüm anne ve çocukları mutfakta buluşturacak.

Yemek hazırlıklarının olmazsa olmazı kesme altlığı antibakteriyel mikroban kaplama özelliğiyle balık, et, meyve ve sebze doğrarken kullanılabiliyor. Bıçaklara zarar vermeyen ve son derece hijyenik bir şekilde üretilen dörtlü antibakteriyel kesme altlığı servis seti olarak da kullanılabiliyor. Annelere olduğu kadar çocuklara da eğlenceli bir mutfak deneyimi vaad eden “Neşeli Mutfaklar” temasında soğan gözlüğü sayesinde yaşaran gözler tarih oluyor. Gözleri optimal düzeyde koruyan ve çerçevesi sünger destekli soğan gözlüğü soğan doğramayı da neşeli hale getirmeyi ihmal etmemiş.

Dondurmam Tchibo’dan!
Yazın bu sıcak günlerinde yediden yetmişe herkesin sevdiği dondurma “Neşeli Mutfaklar” temasında yer alan dondurma makinesiyle artık evinizin rahatlığında yapılabiliyor. Güçlü motoruna rağmen sessiz çalışan, basit şekilde parçalara ayrılabilen dondurma makinesi dondurma spatulası ve tarif kitapçığıyla temadaki yerini aldı. Gıdaları çözdürmek için ideal silikon buz çözme ve süzme kabı da, bulaşık makinesinde yıkanabilen pratik ve hijyenik özelliğiyle yaz günlerini ferahlatıyor. Yemek pişirmeye keyif katan “Neşeli Mutfaklar” teması 4 Temmuz tarihi itibariyle 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattı, Tchibo.com.tr internet mağazası ve tüm Tchibo mağazalarında.
Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.