Header Ads

Yüksek enerji tasarrufu şimdi daha kolay

Reklam

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, A enerji sınıfına göre yüzde 20 daha tasarruflu yeni çift kapılı A+ LowFrost BD2058W2VV buzdolabını çok avantajlı, erişilebilir fiyatlarla sunuyor. 

Yeni nesil çift kapılı buzdolabı LowFrost özelliği sayesinde manuel defrost ihtiyacını klasik çift kapılı dolaplara göre çok azaltıyor, böylelikle yüksek konfor sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin sunduğu A+ enerji sınıfındaki yeni LowFrost BD2058W2VV buzdolabı ile yüksek enerji tasarruflu ürün sahibi olmak şimdi daha kolay. Profilo, A enerji sınıfına göre yüzde 20 oranında daha fazla enerji tasarrufu sunan yeni buzdolabını erişilebilir, avantajlı fiyatlarla sunuyor. Buzdolabı sağladığı tasarruf ile hem doğal kaynakların korunmasına hem de aile bütçesine destek sağlıyor.

Yeni LowFrost BD2058W2VV buzdolabının LowFrost özelliği sayesinde dondurucu kısmında çok daha az buzlanma meydana geliyor ve buzdolabının defrost  ihtiyacı da normal çift kapılı soğutuculara göre çok daha az seyrek ortaya çıkıyor. Böylelikle kullanıcı dostu bir çözüm sunan Profilo, tüketici memnuniyetine ve konforuna verdiği önemi bir kez daha göstermiş oluyor. Buzdolabının üstten donduruculu olması da kullanım kolaylığı açısından önemli bir avantaj sunuyor.

Profilo’nun yeni nesil çift kapılı LowFrost buzdolabında uzun ömürlü ve  daha ekonomik olan LED iç aydınlatma çok şık bir görünüm sağlıyor. Nem kontrollü sebzelikler, saklanan meyve ve sebzelerin daha uzun süre dayanmasına olanak verirken, açılabilen raflar eşyaların rahatlıkla alınabilmesi ve konulabilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca, estetik bir görünüm de sunan özel tasarımlı raflar sayesinde temizlik yapmak çok kolay bir hale getiriyor. Rafların kullanımını kolaylaştıran bir başka özellik ise raf yüksekliklerinin dolaba yerleştirilecek malzemelere uygun şekilde ayarlanabilmesi.

Yeni nesil çift kapılı buzdolabı serimizde kombi özelliği taşıyan modeller de bulunuyor. Derin dondurucusu altta bulunan bu soğutucularımız, günlük kullanım sırasında soğutucu bölümünü dondurucu kısmına göre çok daha yoğun olarak kullanıldığı için ergonomi ve kullanım rahatlığı sunuyor. Tüketicilerin özellikle sebze ve meyve bölümlerine ulaşmak için sürekli olarak eğilmelerini önlemek için geliştirilen kombi dolaplar, tüketicilerin daha sık kullandıkları soğutucu bölümüne erişimlerini kolaylaştıracak tasarımla sunuluyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.