Header Ads

Önizleme

Yüzde 100 piliç etinden üretilmiş piliç ürünleri!

Reklam

Dondurulmuş gıda uzmanı İglo’nun piliç ürünleri kıyma değil birinci kalite gerçek piliç eti içeriyor

Dondurulmuş gıda uzmanı İglo, Chicken Nuggets, Chicken Fingers, Chicken Kievski ve Piliç Köfte’den oluşan piliç grubunu sofralara getiriyor. Yüzde yüz birinci kalite piliç eti kullanılarak üretilen dört farklı çeşitten oluşan piliç ürünleri tüketicilere farklı lezzetler sunuyor. İglo’nun birbirinden lezzetli piliç ürünleri lezzet, kalite ve güvenilirlik konusunda ön plana çıkıyor.

Sebze ve balık ürünleri konusundaki 73 yıllık tecrübesi ve kalitesiyle öne çıkan dondurulmuş gıda uzmanı İglo, bu defa piliç ürünlerindeki iddiasıyla dikkat çekiyor. Piliç ürünlerinde kıyma değil birinci kalite yüzde 100 gerçek tavuk eti kullanımını garanti eden İglo tazelik ve kalite standartlarıyla tüketicisine en iyiyi sunuyor. Chicken Nuggets, Chicken Fingers Chicken Kievski ve Piliç Köfte olmak üzere dört farklı çeşitle tüketicilerin beğenisine sunulan İglo piliç ürünleri sağlık ve lezzeti sofralara getiriyor.

İglo’dan yüzde 100 doğal dört farklı piliç ürünü…
Chicken Nuggets; Dışı kıtır kıtır, içi yumuşacık İglo Chicken Nuggets, birinci kalite yüzde 100 göğüs eti kullanılarak içersine kıyma katılmadan üretildi. İglo Chicken Nuggets, özel ve doğal İglo formülü ile kaplanarak daha da lezzetlendirildi. İglo Chicken Nuggets, tavada ve fırında 8 dakikada, fritözde ise 2,5 dakikada hazırlanabiliyor.

Chicken Fingers; Dışı kıtır, içi yumuşacık İglo Chicken Fingers, birinci kalite yüzde 100 göğüs eti kullanılarak üretildi. Kıyma katılmadan üretilen Chicken Fingers’ın içersinde, yalnızca löp et ve tuz bulunuyor. İglo Chicken Fingers, tavada 8 dakikada, fırında 9 dakikada, fritözde ise 2,5 dakikada hazırlanabiliyor.

Chicken Kievski; İglo, marine edilmiş iki adet birinci kalite yüzde 100 göğüs fileto arası mozarella peyniri, körpe yaprak ıspanak ve halis tereyağı kullanılarak yumuşacık ve lezzetli İglo Chicken Kievski’yi üretti. Tava ve fırında 20 dakikada, fritözde 7 dakikada hazırlanan bu gurme lezzet, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor.

Piliç Köfte, Ev yapımı lezzetinde ve doğallığındaki İglo Piliç Köfte, birinci kalite yüzde 100 kalça parça piliç eti kullanılarak üretildi. Tamamen doğal ve katkısız İglo Piliç Köfte, mikrodalgada 2 dakikada, ızgarada 2,5 dakikada, fırında 10 dakikada, tavada ise 8 dakikada kolayca hazırlanabiliyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.