Header Ads

Bafetto en miniğini arıyor

Anadolu Yakası’nın vazgeçilmezi Bafetto, müdavimi olan minikleri sosyal medyada yapacağı “Sinyor Bafetto miniğini arıyor” yarışması ile ödüllendirecek.

Geleneksel İtalyan lezzetini Türkiye’ye getiren Bafetto, minik müşterileri için özel bir yarışma düzenliyor. Sadece 0-7 yaş grubu çocukların katılabileceği, Facebook üzerinden yapılacak yarışmaya siz de çocuğunuzu dahil edebilirsiniz. Bunun için öncelikle Bafetto’nun Facebook sayfasını beğenmeniz ve Şaşkınbakkal Bafetto’ya gelmeniz gerekiyor. Minikler, afiyetle pizza yerken siz de fotoğraflarını çekip Facebook sayfasına yükleyerek yarışmaya katılmasını sağlayabilirsiniz. Kasım-Aralık ayı boyunca yüklenen fotoğraflar Sinyor Bafetto’nun seçimiyle değerlendirmeye alınacak ve en beğenilen üç miniğe süpriz hediyeler verilecek.

48 SAAT BEKLETİLEN HAMUR HAZMI KOLAYLAŞTIRIYOR

Anadolu Yakası’nın vazgeçilmezi Bafetto pizzasının lezzeti, İtalya’nın en önemli pizza ustalarından biri tarafından alınan eğitimlerle oluşturulan hamur ve sosun lezzetinden kaynaklanıyor. Özel olarak İtalya’dan getirilen domates sosunun baharatlarla harmanlanması ile hazırlanan pizzanın hamuru ise en az 48 saat mayalandırıldıktan sonra kullanılıyor. Hamurun 48 saat bekletilmesi hazmı kolaylaştırıp lezzeti arttırıyor. Bütün bu özenli sürecin ardından ortaya lezzetli, ince hamurlu, bol malzemeli Bafetto Pizza çıkıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme