Header Ads

“Brunch & Roast” konseptli lezzeti bol pazar günleri Çintemani’de

İstanbul’un en özel adreslerinin başında gelen Çintemani Restaurant, 4 Kasım Pazar gününden itibaren, brunch buluşmalarına da ev sahipliği yapıyor. 

“Brunch & Roast” konseptiyle gerçekleştirilen geç kahvaltıda, enfes Brunch çeşitlerinin yanı sıra özel et menüsü de bulunuyor.

The Ritz Carlton, İstanbul, brunch geleneğini kış aylarına da taşıyor. Enfes lezzetlerden oluşan Brunch büfesinde özel et istasyonları, “Brunch & Roast” konseptiyle 4 Kasım Pazar gününden itibaren Çintemani Restaurant’da buluşuyor. Çintemani Restaurant’da her pazar günü gerçekleştirilecek olan “Brunch & Roast”, 11.30 – 14.30 saatleri arasında servis edilecek.

Minik misafirler için düşünülmüş restaurant içindeki özel çocuk oyun odası da dost sohbetlerini uzatmak için keyifli zamanlar vaad ediyor.

The Ritz-Carlton, İstanbul hakkında:
İstanbul’un tarihi yapısı ve zengin kültürel dokusunun tam merkezinde bulunan The Ritz-Carlton, İstanbul, çok fonksiyonlu Süzer Plaza kompleksi kapsamında yer almaktadır. The Ritz-Carlton ismi, tüm dünyada “yüksek kalite standardı, lüks ve eşi olmayan” tanımlarıyla özdeşleşmiştir. 6 Ekim 2001’de açılan otelin toplam 244 odası ve 07.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet veren Club Bölümü bulunmaktadır. Tüm odalarda, bilgisayar ve faks bağlantıları, yüksek hızda kablosuz internet erişimi ve kasa mevcuttur. Otelde aynı zamanda 695 m2’lik Balo Salonu ve kimi Boğaz manzaralı olan 9 toplantı odası bulunmaktadır. 06.30 – 22.00 saatleri arasında hizmet veren The Ritz-Carlton Spa’da ayrıcalıklı ürünlerle 10 adet bakım odasında masaj terapileri, yüz ve vücut bakımları sunuluyor. The Ritz-Carlton Spa servis ayrıcalıklarını Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, kapalı yüzme havuzu, 24 saat açık fitness merkezi ve yaz aylarında ikinci kat terasa konumlanmış açık hava spa ile tamamlıyor. The Ritz-Carlton, İstanbul bünyesinde bulunan restoran ve barlar, eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde uluslararası mutfakların ve yeni Türk mutfağının en güzel örneklerini sunuyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme