Header Ads

Bu Bayram Kenwood Ev Tipi Kıyma Makinesi ile Sofralar Şenleniyor

Kendi mutfağınızda kıymanızı kolaylıkla hazırlayabilmeniz için ev tipi et kıyma makinesi geliştiren Kenwood, bayram sofralarınızı sağlıkla ve kolaylıkla hazırlanmanıza yardımcı oluyor.

Gıda hazırlama alanında Avrupa’da bir numara olan, teknolojisi, sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen elektrikli ev aletleri markası Kenwood, tüketicileri ev tipi kıyma makinesi ile buluşturuyor. Et, tavuk, sebze ve meyve gibi bir çok ürününü en hijyenik şekilde öğüten MG450, tüketicilere kendi mutfaklarında etlerini sağlıkla tüketme fırsatı sunuyor. Bayram süresince şölen gibi sofralar hazırlayan ev hanımları, artık köfteleri ve kıymalı yemekleri taze taze çektikleri kıyma ile hazırlayacaklar.

Sağlıksız koşullarda bekletilen ve satışa sunulan etler insan sağlığını sürekli tehdit etmekte. Özellikle kıyma bekletildiği takdirde hızla bakteri üretebiliyor, bu da tüketiciyi et tüketiminden uzaklaştırıyor. Tüketim eğilimlerini göz önüne alarak ürün gamını geliştiren Kenwood, et tüketimindeki bu hassas noktaları düşünerek ev tipi et kıyma makinesini üretti. Üstün teknoloji ile üretilen Kenwood MG450 mutfata vakit geçirenler kolaylık sağlıyor.

Yüksek kalite çelik kesici ve üç farklı öğütücü bıçağı ile kıymanın iriliğini ayalayabilirken, kolay temizlenebilen tepsi ve dış yüzeyi ile hayatınızı kolaylaştırır.

Sert ve dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanım sağlarken, kolay çıkarılabilen halka bölümü rahat ve hijyenik kullanım sunar.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme