Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

Son haberlerimiz:

latest

Güllüoğlu’ndan Fıstıklı Tel Kadayıf Tatlısı

Nejat Güllü’nün Güllüoğlu, baklavadan sonra Türk mutfağının en çok sevilen şerbetli tatlısı olan Fıstıklı Tel Kadayıfı sofralara taşıyor. ...

Nejat Güllü’nün Güllüoğlu, baklavadan sonra Türk mutfağının en çok sevilen şerbetli tatlısı olan Fıstıklı Tel Kadayıfı sofralara taşıyor.

Ustaların ustası Nejat Güllü’nün yetiştirdiği hünerli Güllüoğlu ustalarının elinde hazırlanan Fıstıklı Tel Kadayıf Tatlısı, bütün Antep fıstığı parçaları, Urfa sade yağının lezzeti, kıvamlı şerbeti ve çıtır çıtır dokusu ile aklınızı başınızdan alacak…

Dünyaya baklava yediren Nejat Güllü’nün Güllüoğlu, bu kışı baklava kadar iddialı bir lezzetle Fıstıklı Tel Kadayıf Tatlısı ile karşılıyor. Güllüoğlu’nun yaptırdığı bağımsız bir araştırmaya göre baklavadan sonra şerbetli tatlılar arasında tüketicilerin en çok tercih ettiği lezzet olan Fıstıklı Tel Kadayıf Tatlısı, Güllüoğlu deneyimi ve kalitesiyle sofralara geliyor.

ANTEP FISTIĞI İLE DAMAKLARDA UNUTULMAZ BİR TAT BIRAKIYOR

Araştırmaya katılan tüketicilerin yüzde 69’unun favorisi olan Fıstıklı Tel Kadayıf Tatlısı, seçilmiş Antep fıstığı ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Nejat Güllü’nün Güllüoğlu üretim tesislerinde özenle hazırlanan tel kadayıf, arasına yerleştirilen parçalanmış Antep fıstığı parçaları ile özel fırınlarda çıtır çıtır olana kadar pişiriliyor. Ardından Urfa’nın meşhur sade yağı ile aroma ve zihinlerden silinmeyecek enfes bir koku kazanan kadayıf, tamamı doğal şeker ile hazırlanan şerbetle kıvamına kavuşuyor.

Üzeri bütün Antep fıstığı ile süslenen bu enfes lezzet, soğuk kış günlerinde hem içinizi hem de kalbinizi ısıtacak.

Önizle

Hiç yorum yok