Header Ads

Önizleme

Profilo derin dondurucu ile kurban etleri taptaze

Reklam

Profilo derin dondurucuları, Kurban Bayramı yaklaşırken, kurban etlerinin saklanması konusunda ideal bir çözüm sunuyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, üç faklı model sandık tipi derin dondurucusu ile Kurban Bayramı’ndan kalan fazla miktardaki etlerin korunmasını sorun olmaktan çıkarıyor. Profilo DF6034W2VV ve DF6024W2VV derin dondurucular, A+ sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sunarken, etlerin en sağlıklı şekilde saklanması için gerekli koşulları sağlıyor. Profilo sandık tipi derin dondurucular sadece kurban etlerinin değil, eve yüksek miktarlarda giren sebze ve meyvelerin sağlıklı koşullarda saklanması için de ideal bir çözüm sunuyor.

YİYECEKLERİ UZUN SÜRE SAKLIYOR

Geniş hacimlere sahip Proflilo sandık tipi derin donduruculara büyük miktarlarda gıda rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Özellikle DF6034W2VV’nin 390 lt net kapasiteli dondurucu bölmesi ile 398 lt’lik brüt hacmi bu konuda önemli bir rahatlık sağlıyor. Elektrik kesintilerinde 50 saate varan saklama kapasiteleri sayesinde (DF 6024 W2VV 45 saat) yiyecekler derin dondurucularda uzun süreler, güvenle saklanabiliyor. Mekanik sıcaklık kontrolü derin dondurucuda gıdaların her zaman taze kalmasına destek sağlayan bir diğer özellik. Dondurucularda yarım yük için ekonomi tuşu, süper dondurma, görsel ve işitsel uyarı sistemi gibi fonksiyonlar da bulunuyor.

AİLE BÜTÇESİNE KATKIDA BULUNUYOR

A + enerji sınıfında olan doğa dostu Profilo derin dondurucular çevrenin korunmasının yanı sıra aile bütçesine de katkıda bulunuyor. Kuru ve iyi havalandırılmış bir yere yerleştirilmesi, doğrudan güneş ışınlarına maruz kalmaması ve kalorifer peteği ya da ocak gibi ısı kaynaklarından uzak olması Profilo derin dondurucuların daha fazla enerji tasarrufu sağlamasında etkili oluyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.