Header Ads

Yüzlerce yıllık çeyiz geleneğine modern bir yorum

Reklam

Şişecam’ın Cam Ev Eşya Grubu şirketlerinden Paşabahçe, yüzlerce yıllık çeyiz geleneğine modern bir yorum katıyor. 

Paşabahçe, binlerce parçadan oluşan geniş ürün gamına, yeni evlenenler ve evliliğini tazelemek isteyenler için ‘Çeyiz Line’ı ekliyor. Her biri özenle tasarlanan ürünlerden oluşan ‘Çeyiz Line’, hünerli ellerin cam, kristal ve porselendeki ustalığını yansıtıyor.

Türkiye’de ihtisas mağazacılık zincirinin öncülüğünü yapan Paşabahçe Mağazaları, ‘Çeyiz Line’ ile çeyiz geleneğine modern bir hava katıyor. Binlerce parçadan oluşan geniş ürün gamına sahip Paşabahçe Mağazaları, her biri özenle tasarlanan ürünlerden oluşan ‘Çeyiz Line’ı yeni evlenenler ve evliliğini tazelemek isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Zarif bir sofranın tüm parçaları...
Hünerli ellerin cam, kristal ve porselendeki ustalığını yansıtan Çeyiz Line, şık bir sofranın ve zarif sunumların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak 41 adet ürün sunuyor. Viski, rakı, meşrubat ve şarap bardakları; servis, yemek tabakları ve kâseleri; çay ve kahve takımları, sürahi ve karaftan oluşan çok çeşitli ürün grubuyla çeyiz geleneğini yeniden yorumluyor.

Cam ve kristal bardaklar, sürahi ve karaf, altın çizgileri ve incecik el işlemeleriyle parlıyor. Porselenin şıklığını taşıyan tabak, kâse ve fincan grupları ise, seçkin tasarımlarını altın dokunuşlarla canlandırıyor.

Yepyeni heyecanların değeri katlanıyor
En beğenilen ve en özel parçalardan oluşan çeyiz; yeniliği, nostaljiyi, mutluluğu ve umutları barındıran bir gelenektir. Gelinliğin beyazlığı kadar saf duygularla hazırlanır ve yepyeni heyecanlarla değeri katlanır.

Paşabahçe Mağazaları’nın yeni serisi Çeyiz Line; büyüklerden kalan el işlemelerinin özgünlüğünü ve en kıymetli parçaların zarafetini taşıyan parçalardan oluşuyor. İnce detayları ve özel işçiliğiyle çeyizlere değer katıyor.

Paşabahçe Mağazaları Hakkında
Şişecam Topluluğu’na bağlı ‘Cam Ev Eşyası Grubu’nda yer alan Paşabahçe Mağazaları A.Ş., ilk mağazasını 1957'de İstanbul İstiklal Caddesi’nde açtı. 54 yıldır ev ve mutfak eşyası alanında ihtisas mağazacılığı yapmakta olan Paşabahçe, bugün yurtiçindeki 36 mağazasında ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri ile cam, seramik, porselen, ahşap ve çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.