Header Ads

Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması

Reklam

Birçok Ünlü Yemek Şefinin ve Derya Baykal’ın destek verdiği “Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” etkinliği Kanserli Çocuklar Umut Vakfı (KAÇUV) yararına yapılıyor…

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), İstanbul’da tedavi olan fakat kalacak yeri olmayan hasta çocuk ve ailelerine konaklama imkanı verdiği ‘Aile Evi’ yararına 17 Kasım 2012 Cumartesi günü İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde “Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” etkinliğine imza atıyor…

Özgür Şef, Hüseyin Kurt, Rafet İnce, Eyüp Kemal Sevinç, Mehmet Yalçınkaya, Ayça İlkel, Ayvaz Akbacak, Mercan Ceyda Baza gibi şeflerin yanı sıra Derya Baykal’ın da bir araya geleceği “Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” etkinliği ile her şef bir ünlüyle birlikte daha önceden hazırlanmış ürünlerin son süslemelerini yapacak.

Satışı yapılacak olan ürünlerden elde edilen gelir, her bir kanser hastası çocuğun tedavisi ve sonrasında sosyal yaşantılarını sürdürüp kendine güvenli bireyler olabilmeleri için KAÇUV- Aile Evi'ne bağışlanacak.

17 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak ve İstinye Park Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” etkinliği Kanserli Çocuklar Umut Vakfı için bir ışık olacak…


Kanserli Çocuklara Umut Vakfı HakkındaKanserli Çocuklara Umut Vakfı, 2000 yılında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Servisi'nde çocukları tedavi görmekte olan aileler ile hekimlerinin bir araya gelmeleriyle kuruldu.

Vakfın temel amacı; Maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamaktır. Ayrıca kanser ile mücadelede önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamının yaratılması vakfın öncelikli hedefleri arasında yer alır.
KAÇUV Aile evi projesi ile bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. "Aile Evi" yeterli maddi koşulları olmayan kanserli çocuk ve ailelerine tedavi sırasında konaklama, mutfak ve banyo hizmeti sağlamayı hedefliyor.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.