Header Ads

“Bul Yumurtayı Al Lezita’yı” Facebook yarışması başladı

Reklam

Lezita, yenilikçi, sağlıklı ve yaşamı kolaylaştıran ürünleri ile hayata lezzet katmaya devam ederken, yeni yarışması ile Facebook takipçilerini de eğlendirerek, ödüllendiriyor.

“Bul Yumurtayı Al Lezita’yı” adlı yarışmaya katılmak isteyenlerin yapması gereken ilk şey, http://www.facebook.com/lezita adresine girip, Lezita’nın resmi Facebook sayfasını beğenmek. Ardından da, Lezita Tavukları’nın sakladığı yumurtayı bulmak. 16 Aralık 2012 tarihine kadar altı hafta boyunca sürecek yarışmanın her hafta beş kazananı oluyor ve Lezita Hediye Paketi ile ödüllendiriliyor.

LEZİTA TAVUKLARI’NIN SAKLADIĞI YUMURTAYI BULAN KAZANIYOR

“Bul Yumurtayı Al Lezita’yı” oyununda yarışmacılardan, Lezita Tavukları’nın sakladığı yumurtayı bulmaları isteniyor. Oyun, kolay, orta ve zor olmak üzere üç etapta gerçekleşiyor. Üç etabı da başarıyla bitirenler, çekiliş için bir adet hak kazanıyor. Katılımcılar daha fazla hak kazanmak için arkadaşlarını da Lezita’nın resmi Facebook sayfasındaki yarışmaya davet edebiliyor. Her katılımcı, bir günde 10 tane arkadaşını davet etme hakkına sahip. Bir yarışmacı, haftalık çekilişte her gün daveti kabul eden ilk iki arkadaşı için fazladan iki hak kazanıyor. Böylece her katılımcı, günde en fazla üç çekiliş hakkı kazanıyor ve kazananlar haftalık olarak açıklanıyor. Her hafta çekilişle belirlenecek beş kişiye Lezita Hediye Paketi hediye ediliyor.

LEZİTA HEDİYE PAKETİ’NDE NELER VAR?

“Bul Yumurtayı Al Lezita’yı” oyununda her hafta beş talihli, “Ailem Kangal Sucuk, Lezzeti Âlâ Marine Bütün Piliç, Pratik Şef Ailesi’nden Acı Soslu Pişmiş Kanat, Çıtır Kaplamalı Acılı Piliç Taneleri, Döner, Kasap Köfte, Nugget ve Taptaze 6′lı Karton Lezita Yumurta”dan oluşan Lezita Hediye Paketi ile hayatına lezzet katıyor.

YARIŞMA ADI: BUL YUMURTAYI AL LEZİTA’YI

YARIŞMA HAKKINDA: “Bul Yumurtayı Al Lezita’yı” oyununda yarışmacılardan, Lezita Tavukları’nın sakladığı yumurtayı bulmaları isteniyor. Oyun, kolay, orta ve zor olmak üzere üç etapta gerçekleşiyor. Üç etabı da başarıyla bitirenler, çekiliş için bir adet hak kazanıyor. Katılımcılar daha fazla hak kazanmak için arkadaşlarını da Lezita’nın resmi Facebook sayfasındaki yarışmaya davet edebiliyor. Her katılımcı, bir günde 10 tane arkadaşını davet etme hakkına sahip. Bir yarışmacı, haftalık çekilişte her gün daveti kabul eden ilk iki arkadaşı için fazladan iki hak kazanıyor. Böylece her katılımcı, günde en fazla üç çekiliş hakkı kazanıyor ve kazananlar haftalık olarak açıklanıyor. Her hafta çekilişle belirlenecek beş kişiye Lezita Hediye Paketi hediye ediliyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.