Header Ads

Çalışan Annelere Kolaylık Getiriyor

Reklam

Samsung SpaceMax Teknolojisi Buzdolaplarına Ferahlık Çalışan Annelere Kolaylık Getiriyor. SpaceMax Teknolojisi ile Değişmeyen Ölçülerde Daha Geniş İç Hacim

Kasım 2012 – Akıllı cihazlardan oluşan zengin ürün portföyü ile sektörün en büyük markası olma yolunda ilerleyen Samsung, ev teknolojisinde de sınır tanımıyor.

Samsung’un geliştirdiği “Space Max “ teknolojisi sayesinde bu teknolojiye sahip buzdolapları daha geniş hacmiyle daha kolay kullanım olanağı sunuyor.

Yeni yıl sofraları için leziz yemekler hazırlayan anneler de Space Max teknolojisine sahip buzdolapları sayesinde hazırlıklarını önceden yapıp yemeklerinizi daha büyük kaplarda rahatlıkla muhafaza edebiliyor.

Samsung’un Space Max Teknolojisi İle Değişmeyen Ölçülerde Daha Geniş İç Hacim
Samsung’un yeni gardırop ve kombi buzdolaplarında yer alan Space Max teknolojisi buzdolabının ebatlarını ve boyutlarını değiştirmeksizin iç hacminin genişlemesine olanak sağlıyor. En yüksek teknolojiyle geliştirilen özel ve ince malzeme sayesinde, buzdolabının dış ebatları değişmezken, duvarları 45mm’den 30mm’ye inceltiliyor.

Space Max Teknolojisi Kalabalık Ailelerin Kurtarıcısı

Yeni Samsung buzdolapları Space Max teknolojisi ile genişleyen iç hacmiyle kalabalık ailelerin kurtarıcısı oluyor, bu sayede yemekler önceden hazırlanıp geniş ve derin raflara kolayca yerleştiriliyor.
Sahip olunan bu geniş alan sayesinde yeni yılın vazgeçilmez yemeği yılbaşı hindisi de buzdolabınıza rahatlıkla sığıyor.

Siz de yeni yıl hazırlıklarınıza başlamadan en yakın Samsung Bayisine gelip Space Max teknolojili buzdolabınızı ayırtabilirsiniz.

Samsung’un Space Max teknolojili Gardrop tipi buzdolabı 7440 TL’den, Kombi buzdolabı 5049 TL’den satışa sunuluyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.