Header Ads

Önizleme

Formuna dikkat edenler unutulmadı!

Reklam

Nişantaşı’ ndan sonra Ataşehir’ deki şubesiyle de müdavimlerine kavuşan, İtalyan mutfağından örnekler sunan ve seçkin şaraplarıyla dikkatleri çeken PiPa Trio, doyurucu, lezzetli ve hafif yemeklerden oluşan “PiPa Light” mönüsüyle formuna dikkat edenleri de unutmadı!

Gerçek Napolitan denilince akla ilk gelen ve İstanbul’ un en gözde mekanlarından yeni jenerasyon İtalyan restaurantı PiPa Trio, lezzetli, doyurucu ve sağlıklı yemeklerden oluşan yepyeni bir mönü hazırladı. PiPa’ nınkurucu ortaklarından, aynı zamanda mutfak direktörü Napoli doğumlu, ödüllü şef Enzo Carbone önderliğinde ve Executive şef Marco Russo’ nun yaratıcılığını konuşturduğu “PiPa Light” mönüsüformuna dikkat edenler için farklı seçenekler sunuyor.

“PiPa Light”mönüsünde bulunan “Kızartılmış Şeftalili ve Ricotta Peynirli Taze Roka Salatası, Taze Fesleğen Pesto Soslu Buğday Spaghetti, Izgara Edilmiş ve Dilimlenmiş Tenderloin, Marine Edilmiş Norveç Somon Salatası, Taze Fesleğen Pesto Soslu Ton Balıklı Pizza Carlofortina, Mevsimlik Izgara Sebezeli ve Taze Keçi Peynirli Pizza Ortofresco” gibi yemeklerle hem lezzet şöleni yaşayacak, hem doyacak hem de formunuzu koruyacaksınız!

İyi yemekler yemek, keyifli müzik dinlemek ve güzel vakit geçirmek adına sizi mutlu edecek tek kaçış noktanız PiPa Trio’ nun sizler için hazırladığı “PiPa Light” mönüsünü mutlaka deneyin!Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.