Header Ads

Franke; 2013'ün rengi...

100 yıllık tecrübesi ile Dünyanın en büyük evye batarya ve ankastre cihaz üreticilerinden olan Franke,yeni yılıTrendlineVintage Serisi ankastre ürünleri ve mutfaklara renk katan Just serisi ışıklı bataryaları ile karşılıyor. 

Ankastre ürünler alanında uzmanlaşmış,Franke ürün gamının, bu renkli üyeleri ile yeni yılın renkleri mutfaklara taşınıyor.

60 cm genişliği ile küçük mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilen, A++ sınıfı enerji tüketimi ile % 40 daha fazla tasarruf sağlayan TrendlineVintage soğutucularve 90 cm genişliği ileTrendlineVintage davlumbazlar teknolojileri sayesinde mutfağınızı rahatlatırken serinin tamamlayıcısı fırınlar ise Izgara, buzçözme gibi 7 farklı pişirme programı veanalog saatleri ile göz dolduruyor.Döküm ızgaraları ile mutfaklaraprofosyonel görünüm kazandıran TrendlineVintageocaklar ise serinin vazgeçilmezi.

Buzdolabı, ocak, fırın ve davlumbazlardan oluşan mükemmel uyum, krem ve bordo olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile mutfaklarda Vintage esintisi yaşatan TrendlineVintage serisi ankastreler özellikle bordo rengi ile mutfaklara farklılık katıyor. Aynı tasarım ve aynı renkte üretilmiş bu seri, geçmişin tüm ayrıntıları yanında yeni yılın sıcacık renklerini de mutfağınıza taşırken FrankeJust serisi ışıklı bataryalar da bu coşkuya eşlik ediyor.

Elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan sahip olduğu hidroelektrik tribün sayesinde sıcak su açıldığında kırmızı soğuk su açıldığında mavi ve ara ısılarda mor, lila, açık pembe, koyu pembe gibi değişik renkte yansımalar sunan JustColour batarya ile yeni yılın tüm renkleri evinize girecek.

Bordo ve krem renk alternatifli TrendlineVintage Serisi ankastre ürünler mutfağınıza yeni yılın sıcacık renklerini taşırken, FrankeJust serisi ışıklı bataryaları ile 2013 de mutfaklara ışıltı getiriyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme