Header Ads

Önizleme

İtalyan mutfağı sevenler Asmalımescit'e

Reklam

İtalyan yemeklerinin keyfini, sıcak bir ortamda adeta geleneksel aile yemeklerine dönüştüren Asmalımescit’in ilk İtalyan’ı Rigatoni, yenilenen menüsü ile sonbahara hazır.

Samimi atmosferi ve seçkin tatları ile İtalyan mutfağı sevenlerin Asmalımescit’teki vazgeçilmez adresi olan Rigatoni, yenilenen menüsü ile bu sonbaharda da keyifli dost yemeklerine ev sahipliği yapacak.

Akdeniz mutfağının özgün lezzetlerini tadabileceğiniz Rigatoni’nin yeni menüsünde risottolardan pizzalara, özel soslarla bezenmiş taze makarnalardan, zengin salata çeşitlerine kadar birbirinden farklı tatlar bulunuyor.

İncecik hamuruyla diyet yapanların bile rahatlıkla yiyebileceği, gerçek İtalyan pizza seçeneklerini özenle sunan Rigatoni’nin spesiyalleri arasında kırmızı etten vazgeçemeyenlerin ilk tercihi olan Ossa Bucca yer alıyor. Rigatoni’de, İtalyan mutfağının en sevilen tatlıları da iştah kabartıyor.

Pizza ve şarap ikilisini İtalya’nın sıcak dokusundan izler taşıyan sade dekorasyonunda ve şık bir ambiyansta buluşturan Rigatoni, Hafta içi her gün 11.00 ile 24.00, hafta sonları ise 11.00 ile 03.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Rigatoni Kasım ayında, City’s Mahalle’de açılacak ikinci şubesiyle çok beğenilen İtalyan lezzetlerini Nişantaşı’na taşıyacak.
Fav

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.