Header Ads

Kenwood Mutfak Makinesi

Gıda hazırlamada Avrupa birincisi Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenlere, hayatı kolaylaştıran ve yemek hazırlamayı keyifli hale getiren stiliyle fark yaratan kMix KMX51 muftak makinesini sunuyor. 

Kenwood KMX51 ile dilerseniz evinizde makarna yapabilir dilerseniz birbirinden leziz hamur harçları hazırlayabilirsiniz.

Lider teknolojisiyle, pratik tasarımlara sahip ünlü İngiliz markası Kenwood, KMX51 mutfak makinesi ile kolay kullanım özelliği ve fonksiyonellik tek bir tasarımda buluşuyor. En zorlusundan, en kolayına her türlü yemeğin hazırlanabileceği bir makine olan Kenwood KMX51 mutfak makinesiyle herkes kendi mutfağının usta şefi oluyor. Ayrıca yemek yapmayı kolaylaştırmanın dışında eşsiz tasarımıyla da mutfağınıza yepyeni bir hava katıyor. kMix Mutfak makinesi ister hamur yoğurun ister, sebze haşlayın, ister makarna hamuru hazırlayın… birden fazla işlem yapma kapasitesine sahip Kenwood kMix Mutfak Makinesi tek başına eşsiz bir yardımcı.

1.35 kilograma kadar hamuru iyi bir şekilde işleyebilen motor gücü, eşsiz karıştırma ayarı ve özel kase aparatıyla malzemeleri hava kaybetmeden mükemmel bir şekilde karıştırır. Kase içindeki malzemelerin sıçramasını engellemek için özel tasarlanmış ve gelişmiş elektronik hız kontrolü ile istenilen hızda çalıştırılabilen KMX51 mutfak makinesi, kullanım sırasında oluşabilecek herhangi bir aksi duruma karşı, baş kısmı kaldırılınca, güvenlik amaçlı, otomatik olarak kapanır.

Stil sahibi mutfak makinesi ile zamandan kazanın!

Mutfaktaki en iyi yardımcınız Kenwood KMX51 mutfak makinesi, yemek hazırlamanın keyifli yanını, pratik yemek hazırlamayla birleştirerek kullancısına sunuyor. Kenwood ile mutfağınıza stil, kendinize de zaman kazandırın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme