Header Ads

Sağlıklı, lezzetli ve ev yapımı çorba keyfi…

Çorba, reçel, komposto ve smoothie (meyve kokteyli) hazırlamayı son derece kolay hale getiren yeni Philips Çorba Ustası, çok amaçlı kullanım için tasarlandı. Sevdiğiniz ev yapımı tarifleri hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Beş farklı ön ayarlı programa sahip yeni Philips HR2200 Çorba Ustası ile en sevdiğiniz çorbayı hazırlamak artık son derece kolay.Tüm malzemeleri bütün olarak atabileceğiniz, dakikalarca tencere başında karıştırma derdi olmadan en lezzetli çorbaları hazırlayabileceğiniz Çorba Ustası ile kış günlerinin keyfi bambaşka olacak. Tarhana çorbasından süzme mercimek çorbasına Türk mutfağının lezzetli çorbalarını Philips’in bu yeni akılcı ve pratik cihazıyla kolaylıkla hazırlayabileceksiniz.

Klasik blender olarak da kullanılabilen yeni Philips Çorba Ustası’nın hızlı pişirme özelliğiyle favori çorbanızı 20 dakika gibi kısa bir süre içinde hazırlayabileceksiniz. 990 W’lık ısıtma gücü ve dayanıklı paslanmaz çelik sürahisiyle sağlıklı ve lezzetli sonuçlar alabileceğiniz Çorba Ustası’nın sıcak ve soğuk karıştırma özelliğiyle birbirinden özel karışımlara imza atabileceksiniz.

Mükemmel sonuçlar için ekstra manuel karıştırma fonksiyonuna da sahip olan ürün, 4-6 porsiyon çorba hazırlayabileceğiniz 1,2 L’lik geniş bir hazneye sahip. Kendi kendini temizleyebilen Çorba Ustası, yiyecekleri 40 dakika boyunca sıcak tutma fonksiyonuyla da oldukça kullanışlı.

Kullanıcı dostu arayüzü ile pişirirken karıştırma ve takip gerektirmeyen çalışma düzeniyle mutfağın yeni yıldız olmaya aday olan yeni Philips Çorba Ustası, 30'dan fazla lezzetli, ilham veren tarif ve uzman ipuçları içeren özel uygulama kitabı ile birlikte geliyor.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme