Header Ads

Siemens Sensor for Senses ile yeni yılda kahvaltı keyfi

Reklam

Siemens Ev Aletleri’nden duyularınıza hitap eden Sensor for Senses kahvaltı seti ile yeni yıla girerken bir gün değil, her gün sürecek bir kahvaltı keyfi vaat ediyor.

Siemens Sensor for Senses ile enfes kahvaltılar hazırlamak daha kolay, daha zevkli. Yeni yıla girerken hediyeniz Sensor for Senses kahvaltı seti olsun, kahvaltı keyfi yıl boyu sürsün.

Siemens Ev Aletleri’nin hayata daha fazla konfor ve renk katan küçük ev aletlerinden Siemens Sensor for Senses üçlü kahvaltı seti, ideal bir yılbaşı hediyesi olarak dikkat çekiyor. Sensor for Senses ile sevdiklerinize, her kahvaltıyı lezzetli ve estetik hale getirecek bir set hediye edebilirsiniz.

Güne muhteşem bir kahvaltı ile güzel başlangıç için her detayı düşünen Siemens Ev Aletleri üçlü setinde, her biri ileri teknoloji ve estetik tasarım anlayışını yansıtan kahve makinesi, su ısıtıcısı ve ekmek kızartma makinesini bir arada sunuyor.

KAHVE KEYFİNDEN ÖDÜN VERMEYENLER İÇİN…

Siemens Sensor ve Senses kahvaltı setinin en dikkat çekici üyesi, otomatik aroma sistemi ile su ve kahve arasında denge sağlayan, damıtma süresini ayarlayan Siemens TC80104 kahve makinesi. Siemens TC80104, mükemmel kahve aroması için kahvenin damıtılması ve sıcak tutulması için gereken ısıları ayrı ayrı ayarlıyor, bunun için iki farklı ısı seçeneği sunuyor. 10- 15 fincan kapasiteli kahve makinesi, 1160 watt’lık güçlü bir performansa sahip. İki saat sonra otomatik kapanma özelliği ile güvenli kullanım sunan makine, “drip-stop” damlama emniyeti, çıkarılabilir kahve filtresi ve kablo saklama fonksiyonu ile kullanım kolaylığını artırıyor.

KOLAY HAZIRLANAN, LEZZETLİ ÇAYLAR İÇİN

Siemens Sensor for Senses kahvaltı serisinin diğer üyesi, Siemens TW86104 su ısıtıcı, 1.5 litre su kapasitesine ve 2400 watt güce sahip. Isıtıcının en önemli özelliğini farklı derecelerde suyu ısıtma ve 30 dakika boyunca seçilen ısıda sıcak tutma özelliği oluşturuyor. Su Siemens TW86104’de beyaz çay için 70°C, yeşil çay için 80°C, nescafe için 90°C ve Türk çayı için 100°C’de ısıtılabiliyor. Böylelikle Siemens TW86104’de hazırlanan içeceklerin aroması en üste düzeyde alınabiliyor. 360° dönebilen alt tabanı, tek dokunuşla kolayca açılabilen kapağı, çıkarılabilen çelik kireç filtresi ve kablo dolama yeri önemli bir kullanım kolaylığı sunuyor. Otomatik kapanma özelliği, çalışırken devreye giren gizli kapak, aşırı ısınma emniyeti gibi özellikleri, Siemens TW86104 su ısıtıcının güvenlik donanımları arasında yer alıyor. Gizli rezistanlı paslanmaz çelik zemini Siemens’in su ısıtıcısının ömrünü uzatırken, çift taraflı su seviye göstergesi hem kullanım kolaylığı sunuyor, hem de aletin estetik görünümünü tamamlıyor.

NAR GİBİ KIZARMIŞ EKMEK KOKUSUNU ÖZLEYENLERE…

Siemens Sensor for Senses kahvaltı setinin son üyesi Siemens TT86104 ekmek kızartma makinesi de, gelişmiş ısı dağılımı teknolojisi “Mirror Heating” sayesinde ekmeklerin eşit olarak kızarmasını sağlıyor. “AutoHeat Control” ile birden fazla kızartma işleminde ısı otomatik olarak ayarlanabiliyor. İki dilim tost ekmeği kapasiteli Siemens TT86104, “cool-touch” el yakmayan dış gövdesi, otomatik kapanma özelliği ile güvenli bir kullanım sunuyor. Çıkartılabilen paslanmaz çelik teli ile 860 watt güçle çalışan ekmek kızartma makinesinin kullanım kolaylığını artıran özellikleri arasında tekrar ısıtma, hafıza fonksiyonları için dijital gösterge, buz çözme özelliği, iptal tuşu, otomatik ortalama özelliği, kırıntı çekmecesi ile kablo dolama yeri bulunuyor. Makine, “Hi-lift” fonksiyonu ile kızartma sonunda ekmek dilimlerinin rahatça alınmasını sağlıyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.