Header Ads

Sofralarınıza Palivor Çiftliği Bal Lezzetini Taşıyın

2011 Avrupa Gayrımenkul Ödüllerinde Avrupa’nın en iyi çiftlik projesi seçilen Palivor Çiftliği Meşe Balı ve Çam Balı adlı 2 özel ürünü ile seçici damaklara hitap ediyor.

Trakya’da, Kırklareli ili’nin Demirköy İlçesinde, 1700-1800’lü yıllarda Istranca ormanlarının içerisinde kurulmuş şarap yapılan, hayvan yetiştiren insanların yaşadığı çiftliklerden biri olan Palivor Çiftliği 2011 yılında yeniden hayata döndürülerek tarım ve hayvancılık ile ilgili faaliyetlerine başladı. Palivor Çiftliği sofralara yepyeni ve eşsiz lezzetler getiriyor.

İki yıl süren titiz, kapsamlı araştırmalar sonucunda seçilen Meşe ve Çam Balı ürünlerini Makro Center’larda ve nitelikli şarküterilerde tüketime sunan Palivor Çiftliği (www.palivorciftligi.com) , Türk bal sektöründe nitelikli ve nadir bulunan balları seçici damaklara taşıyor.

Palivor Çiftliği Meşe Balı
Kırklareli İli’nin Demirköy ilçesinde, Istranca Ormanları’nın ortasında bulunan köylerden tedarik ettiğimiz Palivor Çiftliği Meşe Balı, meşe ağaçlarının bulunduğu eşsiz bir doğadan elde edildi. Palivor Çiftliği Meşe Balı bugüne kadar tatmadığınız, bilmediğiniz bir tadı size sunuyor. Meşe Balı ile bir lezzet yolculuğuna çıkacak, doğayı içinizde hissedeceksiniz. Güçlü tadı ve koyu kıvamı ile Meşe Balı Türk Gıda Kodeksine uygun olarak özenle üretildi. Meşe Balımız koyu renkli, meşe aromalı, kütüksü tatlarla sizi başka diyarlara götürecek.

Palivor Çiftliği Çam Balı:
Muğla İlimiz’in Fethiye ilçesindeki en nadide Çam Ormanları’nın ortasıda bulunan köylerden tedarik ettiğimiz Palivor Çiftliği Çam Balı, çam ağaçlarının bulunduğu eşsiz bir doğadan elde edildi. Kapağını açar açmaz hissedeceğiniz çam kokusu, damağınızda değerini bulacak eşsiz çam balı aroması sizi etkileyecek. Çam Balımız açık renkli, az tatlı, kalıcı özellikte ve çam ağacı kokuludur.

Palivor Gıda Hakkında:
Palivor Gıda ‘Palivor Çiftliği’ markamız altında köylerimizde yetiştirilen çok özel ürünleri Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak ‘gurme’ sofralara sunmayı hedefliyor. Palivor Çiftliği ürünleri ile tedarikçilerimize hak ettikleri saygı ve ticari şartları sağlıyor, tüketicilerimize ise beklentilerinin çok üzerinde özel ve nitelikli ürünleri sunuyoruz.

Felsefemiz, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, her zaman en iyi ve nitelikli ürünleri üreten, satın alan, geliştiren ve pazarlayan nitelikli bir marka olarak Türkiye’nin üstün nitelikli gıda ürünlerini tüketicinin beğenisine sunmaktır.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme