Header Ads

Yeni Yılın Tılsımlı Rengi Kırmızı Kenwood Kmix İle Mutfaklarda

Üstün teknolojisi ve keyifli tasarımlarıyla dünyanın öncü gıda hazırlama markası Kenwood’un, eğlenceli ve kullanışlı kMix kahvaltı seti ile mutfaklar şenleniyor.

Kırmızı renkli, zarif ve kullanışlı tasarımları ön plana çıkaran dünyanın gıda hazırlama ürünleri alanında öncü markası Kenwood, ürettiği birbirinden güzel tasarımlarını kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam ediyor. Kenwood, gününün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren kadınları düşünerek eğlenceli, keyifli ve pratik tasarımlarını geliştirmeye hız kesmeden devam ediyor.

Su ısıtıcısı, ekmek kızartma makinesi ve kahve makinesinden oluşan Kenwood kMix kahvaltı seti ile mutfaklarda gökkuşağı renkleri hüküm sürüyor. SJM021 su ısıtıcısı, parlak metal gövdesi, paslanmaz çelik örgü filtresi ve 360 derece dönen tabanı ile mutfağınıza şıklık katarken aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlıyor.

TTM021 ekmek kızartma makinesi, iki yuvalı ekmek kızartma haznesi, entegre iptal düğmesi, paslanmaz çelik kırıntı tepsisi ile kızarmış ekmek severlerin beğenisine sunuluyor.

CM021 kahve makinesinin, mükemmmel ısıtma sistemi yüksek kalite alüminyum döküm ergonomik gövdesi, kalibre cam sürahi ve anti damlatma vanası ile mümkemmel bir kahve keyfi sunuyor.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme