Header Ads

Anneni kızdırmayacak tek atıştırmalıklar

Televizyon seyrederken, müzik dinlerken, sohbet ederken, sağlıklı mı güvenli mi diye düşünmeden, korkmadan atıştırmak istiyorsan Lezita Acılı Piliç Taneleri’ni denemelisin. 

Tamamen piliç göğsünden üretilmiş, sağlıklı ve güvenli Lezita Acılı Piliç Taneleri’ni her zaman, her yerde atıştırabilirsin.

Şimdi yeni Pratik Şef ürün grubu ambalajındaki Lezita Acılı Piliç Taneleri ile sen de eğlenirken atıştır, atıştırırken eğlen!

“Hayatın Lezzeti” sloganı ile kaliteli ürünler sunan Lezita’nın Acılı Piliç Taneleri, piliç etinin sağlığını atıştırma keyfi ile buluşuyor. Lezita Acılı Piliç Taneleri tamamen piliç göğüs etinden, piliç etinin tadı tam olarak ortaya çıksın diye az baharat kullanılarak üretiliyor. Özel kaplaması sayesinde çıtır olan atıştırmalıkta, bembeyaz piliç etini görmek için tek yapman gereken taneleri ikiye ayırmak.

Lezita Acılı Piliç Taneleri şimdi yeni Pratik Şef ambalajında
Eğlenirken atıştıran, atıştırırken eğlenenlerin en sağlıklı atıştırmalığı Lezita Acılı Piliç Taneleri, atıştırma keyfini şimdi şeffaf Pratik Şef ambalajlarında sunuyor. İster televizyon seyrederken ister müzik dinlerken veya sohbet ederken, soğuk bir içecekle ya da tek başına Lezita Piliç Taneleri’nin tadına varınca bu keyiften vazgeçilmiyor.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme