Header Ads

Boğaza Karşı Waffle Ziyafeti

Küplüce'deki muhteşem Boğaz manzarasıyla bir gidenin bir daha vazgeçemediği Uçar Cafe & Restaurant, zengin menüsü ve özel tatlarıyla lezzet severlerle buluşuyor. Uçar Cafe & Restaurant'ın spesiyallerinden ödüllü waffle’lar, lezzet severlerin favorileri arasında yer alıyor.

Her yerde bulabileceğiniz waffle’ın, hiç bir yerde bulamayacağınız en özel lezzetleri Uçar Cafe & Restaurant’ın zengin menüsünde yer alıyor. Uçar Cafe’de yapılan ödüllü waffle’lar, Belçika’da düzenlenen waffle yarışmasında ikincilik kazanan “özel tarifi ve reçetesi” ile benzerlerinden ayrılıyor. Bilindik malzemeler, ustasının hünerli ellerinde enfes lezzetlere dönüşüyor.

Uçar Cafe & Restaurant’ın fark yaratan lezzetinin bir başka sırrı da özel pişirme aletlerinden geliyor. Alışkanlık yaratan Uçar Waffle’larına gevrek yapısını ve altın sarısı rengini bu özel demir pişirme aletleri veriyor. Dünya mutfağının aranan tatlılarından olan waffle, Boğaz’ın incisi Uçar Café & Restaurant’daki şık sunumuyla da göz dolduruyor.

Belçikalı bir hamur tatlısı olan waffle dünya çapında kendi müdavimlerini yaratmış özel lezzetlerden biri olarak biliniyor. Üzerinde erimiş çikolata, krem şanti ve taze meyveler ile servis yapılan waffle’ın kahvaltıda yenileninden, patatesli ve pirinçlisine kadar birçok çeşidi bulunuyor. Dünya mutfağının en lezzetli waffle’ları Uçar Café & Restaurant’ta lezzet severlerle buluşuyor. İstanbul'un şiirsi güzelliğini 360 dereceden izleme imkanı veren mekanda sadece Uçar Waffle’lar değil bütün özel lezzetler birer ziyafete dönüşüyor.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme