Header Ads

Çok özel bir koleksiyon... "Sultanlar Serisi"

Obaçay; en son kampanyası ile lezzetini, sultanlara yakışır bardaklarla tamamlıyor. Yılsonuna kadar devam etmesi planlanan “Sultanlar Serisi” kampanyası ile Obaçay; herkese bu özel koleksiyona sahip olma fırsatı sunuyor.

Nefis tadı, mis gibi kokusu, capcanlı rengi ve berraklığıyla Obaçay; hayatın tam ortasında çayseverlerle buluşmaya devam ediyor. Kampanya boyunca Obaçay Karadeniz 1000 gr, Bergamot aromalı 1000 gr ve Karadeniz 100’lü demlik ürünlerinden alan tüketiciler, özel koleksiyonunun diledikleri parçasına sahip oluyor.

Obaçay “Sultanlar Serisi” özel koleksiyonu, tarihi karakterlere ait özel tasarımlı 6 bardak ve tabak setinden oluşuyor. Paşabahçe’nin ürettiği ve özel ornimental (hat işlemeli) tasarımlarla süslenen koleksiyonun baskıları ise, ısı farkı ve yıkamalara dayanıklı olarak üretildi. Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak tüketicilerle buluşan koleksiyonunun özel tasarımları, emaye yöntemiyle bardaklar üzerine işlendi.

Sınırlı sayıda üretilen “Sultanlar Serisi” koleksiyonu ile Obaçay; geçen seneye göre yüzde 5 küçülmekte olan toplam çay pazarında yüzde 30 büyüyerek, 2012 yılının parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.

Obaçay hakkında:
Obaçay; Türkiye’nin öncü gıda gruplarından Yıldız Holding ve çay sektöründe yüz yıllık bir tecrübeye sahip Alman Laurens Spethman Holding ortaklığı ile kurulan Milford-Yıldız tarafından üretiliyor. Karadeniz’in yüksek yamaçlarında itinayla yetiştirilen ve özenle toplanıp işlenen körpe üst yaprakları kusursuz bir kalite anlayışıyla harmanlayan Obaçay, ideal Türk çay lezzetini sunuyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme