Header Ads

Geleneksel lezzetler otantik tatlarla birleşti

Louisiana Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturan Türkiye’nin en büyük* tavuk restoran zinciri Popeyes®, yeni ürünü ‘’Dip’n Chick’n’’ı sevenleriyle buluşturuyor.

Louisiana’nın ünlü şefleri tarafından geliştirilen eşsiz lezzet formülleri ve New Orleans’ın geleneksel lezzetlerini otantik tatlarla birleştiren Popeyes®, yepyeni bir kampanyayla lezzetli ve doyurucu ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Dip’n Chick’n; yumuşak ve sulu tavuk göğüs filetosunun “kepçe’’ seklinde kesilip, özgün Louisiana baharatları ile marine edildikten sonra restoranlarda essiz Popeyes çıtır kaplaması ile panelenmesi suretiyle hazırlanıyor. Bu eşsiz lezzete yeni bir dip sos (Blackened Ranch Sos) da eşlik ediyor. Bu yeni sos geleneksel ranch sosunun soğan, sarımsak, biber harmani ve özel Magic® Blackened baharatı ile karıştırılmasıyla hazırlanıyor.

Benzersiz kepçe şekliyle yaratıcı bu yeni ürün, Cajun/Louisiana mutfağından esinlenmiş dip sosu ve unutulmaz lezzet deneyimi ile “dip” yani sosa batırmanız için hazırlandı. Dip’n Chick’n; orta boy patates kızartması, orta boy içecek ve yeni Blackened Ranch Dip Sos ile birlikte sadece 8.75TL’den satışa sunuluyor.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme