Header Ads

Hastalıklara karşı koruyacak vitamin kaynağı

Uzun ve soğuk bir kış mevsiminde vücut direncini artırarak hastalıklara karşı korunmak isteyenlere cazip bir önerimiz var. 

Kış soğuklarında hastalıklara karşı vücut direncini artıracak vitamin kaynağı, Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağı ile evlere geliyor. Kolayca temizlenen, güçlü performansı ile pratik ve hızlı bir kullanım sunan Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağına sahip olmak, kış mevsimine özel 175 TL’lik fiyatı ile şimdi çok kolay.

Uzun ve soğuk bir kış mevsiminde vücut direncini artırarak hastalıklara karşı korunmak isteyenlere Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin cazip bir önerisi var. Vücudun kış aylarında daha fazla ihtiyaç duyduğu vitamin deposunu sunan Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağına şimdi 175 TL’lik özel fiyatı ile sahip olmak mümkün.

Profilo’nun çok rahat temizlenen ve bu özelliği ile önemli bir kullanım kolaylığı sunan katı meyve sıkacağı ile her an birbirinden lezzetli ve renkli meyve suları hazırlanabiliyor.

Profilo MP 7000 katı meyve sıkacağı 700 vatlık motoru ile güçlü bir performans sunuyor. Geniş meyve sebze besleme ağzı sayesinde malzemeler küçük parçalara bölünmeden, doğrudan sıkacağa atılabiliyor. Paslanmaz çelik mikro gözenekli süzgeç, meyve ve sebzeleri son damlasına kadar hızlı ve verimli bir şekilde sıkıyor.


Güvenlik ve kolay kullanım için her detay düşünüldü...

Profilo MP 7000’in dayanıklı alüminyum kıskaçları ve sızıntısız kapak sisteminin yanı sıra, meyve presinin sadece parçalar komple monte edildikten sonra çalışmasını sağlayan aktif motor yönetimi, yaralanma veya sıçrama riski olmadan güvenli bir kullanım sağlıyor.

İki kademeli hız ayarı ile sıkacak, farklı meyve sebze türleri için kullanılabiliyor. Profilo MP 7000’in tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Sıkacakta ayrıca kaymayı ve sarsıntıyı engelleyen lastik ayaklar, otomatik posa atma sistemi, çıkartılabilen, yüksek kapasiteli posa kabı ve köpük ayraçlı kap bulunuyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme