Header Ads

Her damak zevkine uygun köfte ve dönerler

Hayatın Lezzeti Lezita’nın herkesi mutfağının pratik şefi olmaya davet ettiği, sadece dört dakikada hazırlanan sağlıklı ve güvenilir Pratik Şef Grubu, köfte ve döner ürünleriyle sofraların vazgeçilmezi oluyor. 

Lezita’nın tıpkı, evde annelerin yaptığı lezzet ve kıvamda yaptığı köfte serisinde yer alan Lezita Adana, Parmak, Kasap, Misket ve Kadınbudu köfteler her damak tadına layık lezzetler sunuyor. Lezita Döner ve Lezita Piliç Döneri de, Türk damak tadına uygun şekilde hazırlanarak sofralara geliyor.

Sadece dört dakika gibi kısa bir sürede servis edilebilen Lezita Pratik Şef Köfte ve Döner Grubu, sofralarını sağlıklı ve lezzetli ürünlerle donatmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Lezita’nın Türk mutfağına yenilikçi, lezzetli, sağlıklı ve yaşamı kolaylaştıran ürünler sunma hedefinin en yenilikçi örneklerinden olan Pratik Şef Ürün Grubu’nda yer alan köfte ve döner serisi her damak zevki için çok ideal seçenekler sunuyor.

Lezzetli olduğu kadar doğal, taze ve sağlıklı Lezita köfteler
Lezita Pratik Şef Köfte Grubu’nda, Lezita Adana, Parmak, Kasap, Misket ve Kadınbudu olmak üzere beş çeşit farklı lezzet sunuyor. Her bir köfte kendine has malzemeleri ile hazırlanıyor, tüm malzemeler en taze halleri ile kullanılıyor. Köfteler kısa bir ön kızartma işleminden geçirilerek lezzetlendiriliyor ve buharlı fırınlarda pişiriliyor. Kızartma işlemi doymamış yağ oranı yüksek olan sıvı bitkisel yağ ile yapılıyor. Lezita köfteleri, bu sayede, hayatın lezzetini sofralara doğallık, tazelik ve sağlıkla birlikte getiriyor.

Aroması ve lezzeti ile gerçek “Türk Döneri” Lezita ile sofranızda
Lezita Döner’de, gerçek dönerin enfes tadına sahip olmak amacıyla kuzu eti ve yağı kullanılıyor, en modern yöntemlerle hazırlanan dönerler gerçek döner ocakları karşısında pişiriliyor. Aroma kazanması için yavaş yavaş pişirilen dönerler hızlı bir şekilde soğutma tünelinde soğutuluyor ve el değmeden paketlenerek en sağlıklı şekilde sofralara sunuluyor.

Hem hafif hem sağlıklı lezzet arayanlara Lezita Piliç Döner
%100 piliç etinden üretimi yapılan Lezita Piliç Döner, piliç fileto etinden hazırlanıyor. Piliç dönerin nefis tadına sahip olması için terbiye edilerek bir gece dinlendiriliyor. Uzman eller tarafından itina ile sarılıyor ve geleneksel tada ulaşması için aynı Lezita Dönerde olduğu gibi geleneksel döner ocakları karşısında pişiriliyor. Sağlıklı bir şekilde sofralara sunulması için de hızla soğutularak, el değmeden paketleniyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme