Header Ads

Kahve tadında hediyeler

Dünya’nın dördüncü büyük kahve üreticisi Tchibo, yeni yılda Cafissimo COMPACT ve Cafissimo DUO kahve makinelerinde yaptığı indirimlerle sıcak bir kış keyfi sunuyor.

Tchibo, her hafta değişen temalarıyla farklı ürünler sunmasının yanı sıra dünya’nın en büyük dördüncü kahve üreticisi olarak her damak tadına uygun kahveleriyle de 60 yılı aşkındır müşterilerine değişik lezzetler sunuyor.

Tchibo; yeni yıla özel, kahve severlere filtre kahve, caffé crema, espresso, cappuccino ve latte macchiato gibi lezzetleri bir arada sunan Cafissimo COMPACT ve Cafissimo DUO makinelerinde yılbaşı indirimi yaptı. Cafissimo DUO kapsüllü kahve makinesi, 5Aralık - 31 Aralık tarihleri arasında tüm Tchibo mağazalarında ve Tchibo.com.tr’de 99,95TL’lik etiketiyle satışa sunulacak.

Tchibo’dan kahve tadında hediyeler
Yeni yılda dilerseniz kendinize, dilerseniz bir sevdiğinize armağan edebileceğiniz Cafissimo COMPACT da 12 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında 169,95TL’den satışa sunulacak. Entegre kapsül kabıyla kullanılmış kapsülleri demleme işleminin ardından hemen toplayarak temizliği kolaylaştırması ve 1,2 litrelik su haznesiyle art arda 8 fincana kadar caffé crema hazırlayabilme özelliğiyle kalabalık evlerdeki hayatı kolaylaştıran Cafissimo COMPACT, beyaz, siyah, kırmızı renk seçeneklerine sahip modern tasarımıyla yeni yılda evlere lezzetli bir renk katmaya aday. Tchibo’nun Cafissimo COMPACT alana özel uyguladığı 30 adet kapsül hediyesi de 12 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında tüm Tchibo mağazalarında ve Tchibo.com.tr’de.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme