Header Ads

Leziz Premium Çok Tahıllı Sandviç

UNO’nun lezzeti ve zengin içeriği ile ön plana çıkan “Premium” serisine yeni eklenen Premium Çok Tahıllı Sandviç, damağınızı mest edecek

İçerdiği tahıllar ile sandviç keyfi yaşarken beslenme kalitenizi yükselten, el değmeden üretilen UNO Premium Çok Tahıllı Sandviç, market raflarında yerini aldı.

Yüksek oranda lifle birlikte, ruşeym, keten tohumu, yulaf ezmesi gibi birçok faydalı bileşeni içinde barındıran UNO Premium Çok Tahıllı Sandviç; B1, B2, niasin, B6, folik asit, B12 vitaminleri ile kalsiyum, çinko ve demir mineralleri içeriyor.

Yumuşak yapısı sayesinde keyifle tüketebileceğiniz, en lezzetli sandviçlerin sırrı olacak UNO Premium Çok Tahıllı Sandviç, 360 gramlık 5’li ambalajlarda sunuluyor.

Muhteşem lezzetleri ile damaklara hitap eden UNO Premium ekmekler, besleyici özellikleriyle uzun süre tok tutarken, ihtiyaç duyduğumuz vitamin ve mineralleri, ambalajları üzerinde yer alan besin tablolarındaki ölçülerde karşılıyor.


UNO Hakkında

Un ve buğday sektörünün lider kuruluşu olan Doruk Grubu tarafından 1990 yılında kurulan UNMAŞ A.Ş., ekmek sektörüne evrensel standartlarda üretim anlayışı getirerek, ekmek üretimine yepyeni bir boyut kazandırdı. UNO markasıyla Türk insanını ambalajlı ekmekle tanıştırarak, un ve unlu mamüller sektöründe bir ilki gerçekleştirdi.

Kuruluşundan itibaren unlu mamuller sektörünün tartışmasız liderliğini üstlenen UNMAŞ, kısa zamanda ekmek sektöründe yeni bir kategori yaratarak, UNO markası altında yürüttüğü “Ekmeğinizi Elletmeyin” kampanyasıyla, Türkiye’nin en çok tanınan ekmek markası oldu. Sektörün tartışmasız lider markası olan UNO; her gün 73 ilde, 16 binden fazla noktada satış ve tüketim noktasına doğrudan dağıtım yapıyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme