Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Merak uyandırıcı güzellikteki bataryalar

Milano’nun ünlü aşçılık okulu Congusto, GROHE’nin profesyonel mutfak bataryalarıyla donatıldı Milano merkezli dünyaca ünlü aşçılık okulu C...

Milano’nun ünlü aşçılık okulu Congusto, GROHE’nin profesyonel mutfak bataryalarıyla donatıldı

Milano merkezli dünyaca ünlü aşçılık okulu Congusto da GROHE’nin sunduğu profesyonel ürünlerin avantajlarından yararlananlar kervanına katıldı. Geçtiğimiz yaz tesislerini yenileyen Congusto Aşçılık Okulu, artık işlevsellik ile estetiği mükemmel şekilde birleştiren modern ekipmanlardan faydalanıyor. Bu kapsamda, yeni mutfak lavaboları da, son derece işlevsel ve merak uyandırıcı güzellikteki GROHE K7 eviye bataryaları ile süslendi.

Tüm damak tatlarına ilham vermek
Katılımcıları zarif tatların ve gastronomik saflığın hayranlık uyandıran dünyası ile tanıştıran Congusto, iki katta 400 metrekarelik bir alanda kurulu. Okulun deneysel mutfağındaki uzmanlar sürekli olarak yeni tatlar ve yemek pişirme deneyimleri yaratıyor. Bu mükemmel zevk, aynı zamanda tesiste gerçekleştirilen en son yenilik için taze ve çağdaş bir tasarım hazırlayan İtalyan mimar Eugenio Maria Longo tarafından da ortaya konuyor. İç mekan için seçilen parlak yeşil ve yumuşak kahverengi tonları hem coşkulu ve hem de aynı zamanda sıcak bir atmosfer yaratıyor. Dekorda vurgulanan parlak mutfak cihazları, yemek pişirme araç gereçleri ve diğer mobilyalar böylece tesisin amacına, yani yemek pişirme ve öğrenmeye odaklanıyor.

Profesyonel ocak ve eviye bataryalar
En iyi malzemeleri kullanarak en mükemmel yemekleri hazırlamaya adanmış bir mutfak, eviye de dahil olmak üzere, her alanda en yüksek standartlara göre donatılmayı da hak ediyor. Profesyonel mutfaklarda geliştirilen ve amatör şeflerin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan GROHE K7’nin planlamacılar tarafından seçilmiş olmasının ardında da bu neden yatıyor.

Şık görünümü son derece kullanışlı işlevsellik ile bir araya getiren K7, modern bir mutfak eviye bataryasından bekleyeceğiniz her şeyi sunuyor. Mümkün olan en uzun erişim ve en yüksek hareket özgürlüğü için, 360 derece dönebilen profesyonel spiral çıkış ucu tek elle de kullanılabiliyor. Bir diğer akıl dolu özellik ise, yüzde 30 oranında geriye ve yüzde 70 oranında ileriye dönebilen K7 profesyonel tek kollu karıştırıcı. Bu akıllı tasarım, eviye bataryanın duvara yakın şekilde yerleştirildiği durumlarda dahi kolun rahat şekilde kullanılabilmesini sağlıyor.

Tüm K7 eviye bataryaları, doğru su akışı kontrolü için GROHE SilkMove®, krom cilanın uzun ömürlü olması için GROHE StarLight® ve batarya ucu ve ağızlarında kireç birikimini önleyen GROHE SpeedClean gibi katma değerli teknolojileri de içeriyor. Hatta GROHE, özel tercih ve ihtiyaçlara uyacak bir dijital K7 alternatifi de sunuyor.

GROHE hakkında
Grohe Holding GmbH, Düsseldorf, önderliğindeki GROHE Group, Grohe AG, Hemer, Joyou AG, Frankfurt, (1 Temmuz 2011 itibariyle tamamen konsolide edilmiştir) ve GROHE’nin yabancı pazarlardaki diğer çoğunluk hissesine sahip olduğu iştiraklerinden oluşmaktadır.

Grohe AG, bir marka altında sıhhi tesisat donanımı temin eden Avrupa’nın en büyük ve dünyanın lider tedarikçisidir. Sıhhi tesisat ürünleri ve sistemleri sektöründe global bir marka olan GROHE, kalite, tasarım, teknoloji ve dayanıklılık alanlarında standartları belirleyerek suyu en mükemmel hali ile sunmaktadır.
Genel merkezi Hemer ve Kurumsal Merkezi Düsseldorf’ta bulunan GROHE Group'un, 2011 yılı itibariyle, 2.400’ü Almanya’daki GROHE’de olmak üzere, dünya çapında (Joyou’da çalışan 3.200 kişi dahil) toplam 8.700’e yakın çalışanı bulunmaktadır. 2011 yılında şirketin mutfak banyo donanımları ve duşları, ticari sektörler ile müteahhitlik sektörlerine yönelik otomatik donanımları ile kurulum ve rezervuar sistemlerinin getirdiği konsolide satış tutarı 1.165 milyon EUR’dur.

GROHE’nin üçü Almanya’nın dışında Portekiz, Tayland ve Kanada’da olmak üzere altı üretim tesisi vardır. Şirket mevcut olarak satışlarının yüzde 84’ünü Almanya dışından elde etmektedir.

Önizle

Hiç yorum yok