Header Ads

Mister No, Lezzetli Taze Pasta ile Raflarda!

Mister No, taze sandviç ve pizza ürünlerinin ardından üçgen dilim pastayı da ürün gamına dahil ediyor. Emel Başdoğan reçeteleri ile butik bir anlayış çerçevesinde üretilen Mister No Taze Pastaları; zincir marketler, büfeler, benzin istasyonları ve okul kantinlerinde tüketiciyle buluşuyor…

Dardanel güvencesiyle sunulan taze ürün markası Mister No, lezzetli ve katkısız ürünleri ulaşılabilir fiyatlara tüketiciye sunarken ürün gamını genişletmeye ve yeni işbirliklerine devam ediyor.

Mister No, yeni dönem pazarlama stratejileri doğrultusunda; Türkiye’de butik pastacılıkta öncü isim kabul edilen Emel Başdoğan ile el sıkıştı. Foodie markasının sahibi Başdoğan tarafından hazırlanan özel reçetelerle; tamamen butik anlayışla üretilen taze pastalar hiçbir katkı maddesi, sanayi tipi malzeme veya hazır kek karışımı kullanılmadan hazırlanıyor ve soğuk zincirde taze olarak tüketiciyle buluşuyor.

Gıda alanına yaptığı yatırımlarla sektöre birçok yenilik kazandıran Dardanel Önentaş Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen; Mister No markasına katılan yeni ürünü ile ilgili olarak şunları söyledi: “Ülke çapında raflarda taze olarak tüketime sunulan ve sanayi tipi üretim uygulanmamış pasta bilgisi bugüne kadar dünyada kayıtlara geçmemiştir. Çanakkale’de kurduğumuz dev atölyede butik pastacılığın öncüsü Emel Başdoğan ile işbirliği yaparak dünyada bir ilki yarattık. Daha yüksek hammadde giderini, daha fazla işçilik giderini ve üretim zamanını göze alarak teknik bilgi ve uzmanlıkla, “katkısız” ilkesini temel aldığımız Mister No marka şemsiyesi altına Taze Pasta kategorisini ekledik.”

Mister No Taze Pastaları beslenme çantalarından 5 çaylarına, günlerden tatlı krizlerine kadar her yerde ve günün her saatinde tüketilebilen taze ve sağlıklı pastaları ile ev yapımı pastayı en pratik hali ile tüketicilere sunuyor.

Çanakkale’de Dardanel fabrikasında kurulan özel atölyede tamamen katkı maddesi kullanılmadan üretilen Mister No Taze Pasta çeşitleri New York Cheesecake, Islak Havuçlu Kek ve Duble Çikolatalı Brownie’den oluşuyor. Mister No Taze Pasta çeşitleri, İstanbul, Ankara ve İzmir’de zincir marketlerden büfelere, benzin istasyonlarından okul kantinlerine çeşitli satış noktalarında tek kişilik dilimli ambalajda satışa sunulacak.

Mister No hakkında
Dardanel, 2005 yılında Türk tüketicisini taze üçgen sandviç ile tanıştırdı. Dardanel tecrübesi ve güvencesiyle, uluslararası bir marka olma hedefiyle doğan Mister No, Haziran 2012 itibariyle raflarda yerini aldı. Sağlıklı taze gıda markası Mister No, her damak tadına hitap eden, besleyici, hijyenik, lezzetli ve katkısız ürünleri ulaşılabilir fiyatlara tüketiciye sunuyor. Uluslararası alanda küresel lezzet markası olma vizyonuyla, monosodyum glutamat gibi koruyucu katkı maddelerine “NO” diyen Mister No, ürün gamını yeni lezzetlerle zenginleştirmeyi sürdürüyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme