Header Ads

Mutfağınızı ‘Harikalar Mutfağı’na dönüştürün

Mutfak ürünleri sektörünün köklü kuruluşu Karaca, mağazacılık deneyimini dijital dünyaya taşıdı.

Karaca kalitesi ve güvencesiyle açılan www.cookplus.com, farklı beğenilere ve tarzlara yönelik tüm mutfak ihtiyaçlarını bir araya getiriyor.

Mutfağa şıklık ve pratiklik katan binlerce ürünün satışa sunulduğu Cookplus Karaca, Emsan, Homend, Philips, Cucinox, Cookplus, Cric Crack, Victorinox markalarının zengin ürün çeşitleri bulunuyor.

İnsanın kalbine giden yol harika bir mutfaktan geçiyor. Pratik, modern ve her zevke hitap eden mutfak ürünlerini bir araya getiren cookplus.com mutfağını ‘Harikalar Mutfağı’na dönüştürmek isteyenleri bekliyor.

“HAYALLERDEKİ MUTFAĞI GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYOR”

Farklı zevklere ve tarzlara yönelik tüm mutfak malzemelerini bir tık uzaklığa taşıyan Cookplus, hayallerdeki mutfağı gerçeğe dönüştürüyor. Mutfaklar için en şık ve zarif ürünleri avantajlı fiyatlarla sunan Cookplus’ta binlerce ürün bulunuyor. Karaca, Emsan, Homend, Philips, Cucinox, Cookplus, Vric Crack, Victorinox markalarını bir araya getiren Cookplus’da ürün kategorileri; elektrikli ürünler, yemek takımları, sofra servis ürünleri, kahvaltı takımları, çay/kahve, çay/pasta takımları, çatal kaşık bıçak, pratik mutfak ürünleri, pişirme grubu, saklama ürünleri, cam ürünleri, dekoratif/hediyelik ürünlerden oluşuyor.

Ödüllü aşçı Serkan Bozkurt da, mutfakta harikalar ortaya çıkartırken kullandığı favori ürünleri seçiyor ve pratik bir mutfağın olmazsa olmazları konusunda site takipçilerini bilgilendiriyor.

Cookplus.com’un mutfak ürünleri sektöründe Türkiye’nin en büyük ve köklü firmalarından Karaca güvencesi ve kalitesiyle hayata geçtiğini belirten Karaca Yönetim Kurulu Üyesi Emre Karaca, “Karaca markasıyla 1973 yılından beri kadınların hayatına dokunuyoruz ve onların mutfak ihtiyaçları konusunda büyük bir bilgi birikimine sahibiz. Bu birikim ve deneyimi şimdi sanal mağazamıza taşıdık. Kadınların mutfakta harikalar meydana getirmesi için ihtiyaç duyabileceği her şeye özel avantajlar ile ulaşmalarını sağlamak amacıyla Cookplus sitesini hayata geçirdik. Cookplus, kadınların her birinde kendi stilini ortaya çıkaracağı, mutfaklarını bir harikalar mutfağına dönüştürecekleri bir ürün gamı sunuyor” diye bilgi veriyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme