Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Son haberlerimiz:

latest

Mutfağınızın Yıldızı Vanucci Platino

Evinde bambaşka bir hava ve farklılık isteyenlerin tercihi Vanucci, ürünlerinde yansıttığı; akılcı, sade ve hayatı kolaylaştıran tasarımları...

Evinde bambaşka bir hava ve farklılık isteyenlerin tercihi Vanucci, ürünlerinde yansıttığı; akılcı, sade ve hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla, evinde gerçek mutluluğu yakalamak isteyenler için 23 farklı model, 40 versiyon ve sınırsız renk alternatifiyle mükemmel ve mutlaka göz atılması gereken seçenekler sunuyor.

Mutfağınızın parlayan yıldızı; Vanucci Platino

Parlak lake dokusuyla mutfaklara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci Platino, desenlerindeki özel el işçiliği sayesinde mutfak mobilyasında fark arayanlara özel bir alternatif sunuyor. Çeşitli renk alternatifleri de bulunan Vanucci Platino, yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle hayatı kolaylaştırmak için ideal bir seçim. Platino ile mutfakların kapısı ışıltılı bir dünyaya açılıyor. Dolap kapaklarında parlak lake üzerinde el işçiliği kullanılarak tasarlanmış, birbirini takip eden desenlerin yer aldığı Platino; akrilik, granit, mermer gibi farklı tezgah çeşitleriyle de uyumlu bir tasarıma sahip. Vanucci mutfaklar, “dokun-aç” elektrikli mekanizmasıyla, dolapların ve çekmecelerin kullanımına büyük bir rahatlık getiriyor. Kapaklar, ellerin dolu ya da kirli olduğu durumlarda dahi tek bir dokunuşla açıp-kapama sistemine sahip. Modern ve minimalist çizgileriyle dikkat çeken Platino serisinde, parlak grafitten, parlak koyu kahveye, parlak siyahtan parlak fildişine kadar geniş renk seçenekleri de bulunuyor.


Vanucci Hakkında
2005 yılında kurulan Vanucci, ahşap dekorasyon ürünleri sektörünün 1995 yılında kurulan deneyimli firması Prodek bünyesinde faaliyet gösteriyor. Vanucci’nin ürün portföyü mutfak ve banyo mobilyası olmak üzere iki ana gruptan oluşuyor. Firma ayrıca bu grupları destekleyen zengin aksesuar seçenekleri de sunuyor. İnsan sağlığına duyarlı malzemelerle üretilen Vanucci ürünlerinde ağırlıklı olarak ahşap, lake ve bunların kombinasyonları kullanılıyor. 1. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda “ev mobilyaları tasarımı” ve “mutfak ve banyo mobilyaları tasarımı” alanlarında birincilik ödülünü kazanan başarılı tasarımcılarıyla alanında öncü firmalar arasında yer alan Vanucci hakkında detaylı bilgilere www.vanucci-tr.com adresinden ulaşılabilir.

Önizle

Hiç yorum yok