Header Ads

Mutfakların modasını değiştiriyor

İtalyan dizaynını her ürününe yansıtan De’Longhi, mutfakların havasını değiştirdiği kadar, eğlenceli kahvaltıların da vazgeçilmezi “Icona Kahvaltı Serisi” ile mutfaklarında farklı olmak isteyenler için eşsiz tarzıyla dikkat çekiyor.

De’Longhi’nin tasarım harikası ‘Icona kırmızı kahvaltı serisi’, mutfaklarında ünlü İtalyan dizaynını yaşatmak isteyenlerin bir numaralı tercihi. 60’lı yılların klasik ve vazgeçilmez tasarımlarıyla modern teknolojiyi Icona Kahvaltı Serisinde bir araya getiren De’Longhi, mutfakların modasını değiştiriyor. İtalya’nın alanında ödül almış tasarımcıları tarafından, etkileyici ve yuvarlak hatlarıyla göz dolduran Icona kırmızı kahvaltı serisi, kalitesinin yanı sıra parlak görünümüyle de dikkat çekiyor.

MUTFAĞINIZDA GÜVENLİ BİR KULLANIM SUNUYOR

1.7 lt’lik su kapasitesi, 360 derece dönebilen alt taban ve kordonundan ayrı kullanılabilen üst bölmesiyle KBO2001 Su Isıtıcısı, mutfak güvenliğinizi de tehlikeye atmıyor. Su kaynadığında, gövde kısmı kaldırıldığında ve elektrik kesintisi olduğunda otomatik kapanan ısıtıcı, kaymayan ayakları ve ikiz neon ısıtıcı bilgilendirme ışığı ile mutfaklarda güvenli bir kullanım sunuyor. Ayrıca gizli ısıtma sisteminin muhteşem uyumu ile mutfaklarda yıllarca bozulmadan kullanılabiliyor.

HEM KALİTEYİ HEM KOLAYLIK SUNUYOR

Özel parlak inox üzeri krom detaylar ile mükemmel tasarımı buluşturan De’Longhi Icona serisi CTO2003 Ekmek Kızartma Makinesi ise, Elektronik kontroller, ısıtma, tek yüz ısıtma ve iptal seçeneklerinin yanı sıra neon ışıklı göstergesi ve çıkabilir kırıntı tepsisi ile hem kaliteyi hem de kullanım kolaylığını birlikte sunuyor. Ayrıca ‘Extra-lift’ özelliği ile kızarttığınız küçük ekmek parçalarını almak için ekstra yükseltme ayarı da De’Longhi Icona Serisi ekmek kızartma makinesinde.

Paslanmaz çelik yüzeyi, transparan su tankı, özel cappuccino hazırlama sistemi, çıkarılabilir damlama haznesi ve fincan ısıtma bölümü leziz kahveler hazırlama imkanı sunuyor. Özel kahve bölmesi ile hem toz kahve hem de pad kahveler için uygun olan ECO 310R Esrpresso Makinesi kahve severlerin vazgeçilmezi.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme