Header Ads

Mutfakta “Üçlü Etki, Güçlü Etki”

3M Ev Bakım Ürünleri markası Scotch-Brite’tan 3 katmanlı yapıya sahip Ultra Konfor Sünger ile mutfak temizliğinde ihtiyacınınız olan her şey elinizin altında…

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile yaşadığımız ortamları hijyenik kılan Scotch-Brite™ ürünü Ultra Konfor Sünger ile mutfaktaki en büyük yardımcınız. Scotch-Brite™ Ultra Konfor Sünger, 3 katmanlı yapısı ve selülozik sünger kısmı sayesinde ovma, temizleme ve silme gibi işlemleri tek başına yapıyor.

Emici özelliği ile Türkiye pazarında bir ilk olma niteliğine sahip olan ürün, özel Scotch-Brite fiberi ile mükemmel temizlik sağlarken aynı zamanda selülozik sünger tarafı ile yüzeyleri anında siliyor ve kuruluyor. Islanan tezgâh, buzdolabı, mutfak dolapları, fırın ve ocaklarda kullanılabilen selülozik sünger tarafının yanı sıra özel yeşil Scotch-Brite fiberi sayesinde ürün, üstün temizleme performansına ve uzun süre dayanıklılığa sahip.
Ultra Konfor Sünger, ikili paketlerde tüm zincir marketlerde Klasik ve Tırnak Koruyucu olmak üzere iki farklı tercih ile tüketicinin beğenisine sunuluyor.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme