Header Ads

Pidecide Kahvaltı Keyfi

1957 yılında kurulan ve uzun yıllardır birçok gazete, dergi ve televizyon tarafından “Türkiye’nin En İyi Pidecisi” ünvanına layık görülen Fatih Karadeniz Pidecisi, yarım asırlık tecrübesiyle sizlere tarifsiz bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Türkiye’nin en iyi lezzet mekanlarından biri olarak gösterilen Fatih Karadeniz Pidecisi güne farklı bir lezzetle başlamak isteyenleri kahvaltıya davet ediyor. Fatih Karadeniz Pidecisi, lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olan yumurtalı ve çıtır çıtır sade peynirli pideyle tadına doyulmaz lezzetlerin adresi olmaya devam ediyor.

Fatih Karadeniz Pidecisi ustalarının özel tarifi ve üç farklı peynirin buluşmasıyla hazırlanan eşsiz peynirli pide, ağzının tadını bilenlere muhteşem bir lezzet şöleni yaşatıyor. Pidenin vazgeçilmezi çay ise Fatih Karadeniz Pidecisi’nin ikramı olarak bu eşsiz lezzeti tamamlıyor.

ÇITIR PİDEYİ PEYNİRLİ -YUMURTALI PİDEYE BANDIR

İster pidenizin çıtır kenarlarını yumurtanıza banın, isterseniz tarihi dokuya sırtınızı yaslayıp, lezzetin keyfini sürün. Doğu Karadeniz'in özel peynirlerinden oluşan ve gizli bir tarife sahip olan peynirli pidenin yanı sıra, kıymalı, kavurmalı ve yeni lezzet ıspanaklı ve kuşbaşılı pideler lezzet tutkunlarını bekliyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme