Header Ads

Porland Gastronomi Grubu ile sağlıklı sunumlar

Profesyonel kesime hitap eden Gastronomi Grubu ürünleriyle kaliteyi ve şıklığı birleştiren Porland; 2500’den fazla ürün yelpazesi, dünya mutfağına uygun model çeşitliliği ile sofralarda fark yaratıyor.

Türkiye’de porselen denince akla gelen ilk markalardan biri olan Porland, profesyonel kesime uygun Gastronomi grubu ürünleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Sektörün beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak tasarlanan Gastronomi grubu, kaliteyi ve şıklığı aynı anda sunuyor.

Gastronomi grubu; 2500’den fazla ürün yelpazesinin yanı sıra Akdeniz, Çin, Meksika gibi birçok dünya mutfağına özel, model çeşitliliği ile farklı sunumlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Porland’ın % 100 sert porselenden ürettiği Gastronomi grubu ürünleri, güçlendirilmiş kenar yapısı sayesinde çarpma ve darbelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Yüzey aşınması yaşanmadan yıllarca kullanım konforu sunan ürünler, su emişgenliği sıfır olan transparan ve pekişmiş yapıya sahiptir. Bu sayede bakteri barındırmayan Porland Porselen ürünlerini, sağlıklı sunumlarla gönül rahatlığıyla uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Gastronomi grubunda yer alan ürünler, desensiz/dekorsuz haliyle satışa sunulduğu gibi profesyonel kesimin talebine göre; logolu/amblemli ya da desenli çalışmalar halinde de hazırlanabiliyor. % 100 yerli üretim yapan Porland, ürünlerin devamlılığını rahatlıkla sağlamanın yanı sıra parçaların tamamlanması konusunda da 10 yıl garanti veriyor.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme