Header Ads

Sofralarınıza lezzet katacak

“Red Tiger” ın birbirinden sağlıklı,taze, ekonomik, güvenilir ürünleri sofralarınıza lezzet katacak!

2004 yılında Group Bostancı bünyesine katılan Alimar Gıda, Türkiye ve yakın coğrafyasındaki tek surimi ve ileri proses deniz ürünleri işleyen fabrikaya sahip olup, ürün yelpazesinde “Red Tiger” markası altında bir çok gurme ürünler bulunduruyor.

Saf balık bloklarındanoluşan ve çok sağlıklı bir yöntemleelde edilen surimi,yumurta akı, bitkisel yağve yengeç aroması ile hamur haline getirilir, buharda tamamen pişirilir ve hava almayan ambalajlarda pastörize edilir.

Red Tiger ürünlerinin içerisinde, yüksek oranda protein, omega-3, b12 bulunmaktadır. Kolesterol içermemesi ve kolay hazmedilmesi önemli özelliklerindendir. Salata ve makarnaya çok lezzet katar. Çeşitli dip sos ve baharatlarla atıştırmalık olarak da tüketilebilir.

Balık sevmeyen yetişkinlere ve çocuklara en iyi alternatiftir.
Surimi ve mezgit balığı karışımı ile lezzetlendirilen ve gerçek yengeç kıskacı ileüretilen “Red Tiger Akdeniz Lokumu” bir çok profesyonel şef tarafından tercih ediliyor. “Red Tiger Porsiyon Çıtır Kaplama Mezgit” kılçıksız eti ile balık lezzetini öne çıkarıyor.Kokusuz özelliği ile ev hanımlarının evde balık pişirme korkusuna da son veriyor.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme