Header Ads

Tazelik dolu tatlarla huzurunuzda

Tazelik dolu tatlarla huzurunuzda
Menüsünü senede iki defa yenileyen Özsüt, kış aylarına özel hazırladığı menü ile mevsimin yeni trendlerini belirliyor.

Yılda iki defa menüsünü yenileyen Özsüt, soğuk havanın etkisini hissettirdiği günlerde, özel olarak oluşturduğu ve yeni lezzetler eklediği menüsü ile tatlıseverleri, yeni dünyasını keşfetmeye çağırıyor.

Doyulmaz lezzetler “Pralin Gateau”, “Portakallı Pasta”, “Devil’s Food Cake”, “Elmalı Tart”, “Çikolatanın Büyüsü”, “Dakuaz Pasta”, “Triple” ve bu yepyeni özel tatlara eşlik edecek enfes içecek “Sıcak Çikolata”, Özsüt kış menüsünün yeni oyuncuları arasında kendilerine yer buluyor.

Menüde çikolatanın eşsiz lezzeti, fındık ile Pralin Gateau’da birleşiyor, muhteşem bir birlikteliğe ortaklık eden bu iki lezzet sevenlerine rüya gibi anlar yaşatıyor.

Bitter çikolata ve portakalın mükemmel birlikteliği ise Portakallı Pasta’nın büyüsüne çağırıyor.

Menünün bol çikolatalı üyelerinden Devil’s Food Cake de, yoğun kakaolu enfes kek katmanları arasında paha biçilmez Manjari çikolatalı ganaj ile zenginleştiriliyor.

Mis kokusuyla ağızda dağılan Elmalı Tart’ın dondurma ile tarifsiz birleşimi ise kış ortasında adeta yaz etkisi bırakıyor. Elmanın aromatik tadı, tartın sıcaklığında eriyen kaymaklı dondurma ile sunuluyor.

Bitter çikolata, çikolatalı genoise kek ve bitter çikolatalı ganajın ayrıcalığı olarak Çikolatanın Büyüsü göze çarpıyor.

Badem ve hindistancevizinin dayanılmaz uyumu Dakuaz Pasta’da hayat buluyor. Katları arasında çikolatanın üç ayrı güzelliğini yansıtan Dakuaz Pasta, fildişi-sütlü ve bitter çikolata lezzetleri ile “hiç bitmesin” dedirten bir keyif sunuyor.

Özsüt’ün sıcak ortamında kahvesini yudumlarken, enfes pastalardan tatmak isteyenler için en favori ürünlerden biri ise Cinnamon Hazelnut Mocha oluyor.

Soğuk kış günlerinde bitter, çilek ve muzlu çeşitleri ile Özsüt Sıcak Çikolata da içinizi ısıtıyor.

Özsüt, lezzetlerinden vazgeçemeyenlere mevsim meyvelerinin en tazesini, çikolatanın en kalitelisini farklı çeşitlerle yıl boyunca sunuyor. Pastalar, gelenlerin içini ısıtan kahveler, çikolata ağırlıklı lezzetler ve daha birçok tat Özsüt’ün kış menüsünün renklerini oluşturuyor.

Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme