Header Ads

Uzun Süre Dayanıklılık Garantisi

Samsung Teknolojisi ile Tüketicilerin Hayatını Kolaylaştırırken Samsung Buzdolabı ve Çamaşır Makineleri Dayanıklılığı İle de Dikkat Çekiyor

10 yıl Motor Garantisi İle Tüketicilere Uzun Süre Dayanıklılık Garantisi Veriyor

Tüketici elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin lider ismi Samsung, buzdolabı ve çamaşır makinelerinde kullandığı son teknolojilerle tüketicilere dayanıklılığın garantisini veriyor.

Samsung buzdolaplarında kullandığı Digital inverter kompresör ve çamaşır makinelerinde kullandığı Digital inverter motorlar için 10 yıl motor garantisi sunarak uzun yıllar kusursuz performansı garanti ediyor.

Samsung’un birçok Çamaşır Makinesi ve Buzdolabında yer alan bu teknoloji ile ilgili görüşlerini belirten Samsung Türkiye Tüketici Elektroniği Direktörü Lemi Paksoy; “Samsung olarak 10 yıl motor garantisi için, bileşen kalitesi geliştirilerek optimal bir tasarım gerçekleştirildi. Gelişmiş Samsung teknolojisi, pahalı bileşenlerin kullanılmasına gerek kalmadan dayanıklılığı arttırmaya olanak sağlıyor.” dedi.

Bu motorlar birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Yüksek performans sağlayan Digital Inverter Kompresör, enerji tasarrufu sağlayarak çevre dostu olduğunu kanıtlarken yiyeceklerin de uzun süre tazeliklerini korumalarına olanak sağlıyor. Çamaşır makinelerinde bulunan Digital Inverter Motor da hem enerji tüketimini hem de gürültü seviyesini farkedilir düzeyde düşürüyor.

Yüksek Performans ve Dayanıklılık
Fırçasız Dijital Inverter Motor, motor ve fırça arasında sürtünmeye neden olan bir mekanizmayla çalışmadığından, enerji tüketimini düşürürken motorun yüksek hızda çalışmasını sağlıyor. Sürekli sürtünme olmaksızın çalışan motorun yıpranma düzeyi düşüyor ve ürünler yıllarca sorunsuz çalışabiliyor. Ayrıca Samsung Dijital Inverter Kompresör, ayarlanan ısı düzeyini, dış ortam sıcaklığını ve kapının açılma sıklığını hesaplayarak, soğutma talebine göre kompresör hızını en etkin düzeye gelecek şekilde değiştirme yoluyla ısı transfer akışını da sürekli düzenliyor. Bu yenilikçi motorlar, sağladığı yüksek gücün yanında gürültü düzeyini de düşürüyor.


Önizleme

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.