Header Ads

Yemek Benim İşim diyenler

Bosch Ev Aletleri, yılbaşı sofralarını ziyafete dönüştürmek isteyenler için hem eğlenceli hem marifetlerini konuşturacak hem de kazandıracak bir Facebook yarışması düzenliyor. 

“Yemek Benim İşim” diyenler, Bosch’un http://www.facebook.com/BoschHomeTurkiye resmi Facebook sayfasından yarışmaya katılıp, fırın, buzdolabı, şarjlı el süpürgesi çamaşır ve kurutma makinesi gibi birbirinden marifetli Bosch ürünlerini kazanma şansı yakalayabiliyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yılın son ayı olan Aralık boyunca sürecek ödüllü Facebook yarışması ile takipçilerini yeni yıla hazırlıyor. “Yemek Benim İşim” diyenler, Bosch Ev Aletleri’nin resmi Facebook sayfası olan http://www.facebook.com/BoschHomeTurkiye adresini beğenip, yarışmaya katılabiliyor.

Yemek yemek kadar yapması da kolay... Ama sadece 60 saniyen var!
Yarışmacılar, yemek tariflerinin isimleri ekrana geldikçe, içerikleri tahmin edip, malzemeleri Bosch solo fırına atıyor. Bosch solo fırında muhteşem lezzetler yaratma sürecini, 60 saniye içinde tamamlamak gerekiyor. Zamana karşı, tüm bilgisi ve maharetiyle yarışı en önde ve zamanından önce bitirenler, ekstra puan kazanıyor. Yarışmaya, arkadaşını davet edenler de her davet ettiği arkadaşı için +20 puanın sahibi oluyor.

Birbirinden marifetli Bosch ürünleri, indirim çekleri ve fırın eldivenleri
Bosch’un “Yemek Benim İşim” Facebook yarışması eğlenceli olduğu kadar ödülleri ile de yüzleri güldürüyor. Yarışma kapsamında üç adet Bosch çamaşır makinesi, beş adet şarjlı el süpürgesi, üç adet buzdolabı, bir adet radyan solo fırın, üç adet bulaşık makinesi, üç adet kurutma makinesi, üç adet de gazlı solo fırın hediye ediliyor. 100 kişi, Bosch küçük ev aletleri alışverişinde kullanılabilecek 50 TL’lik indirim çeki kazanırken, 500 kişi de mutfak eldiveni ile ödüllendiriliyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Önizleme